Philips Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası

Philips çağrı merkezi ve İletişim Numarasını sizlere aktaracağımız bu içeriğimizde Avrupa merkezli bir şirket olan Philips’in iletişim numaraları yer almaktadır.

Philips Çağrı Merkezi

1891 yılında Hollanda’ da kurulan şirketin Orijnal adı “Koninklijke Philips Electronics N.V.”’dir. Dünya genelinde uluslararası ölçekte faaliyet göstermektedir. Günümüzde 60 farklı ülkede mağazaları ile faaliyet gösteren en büyük elektronik şirketlerinden birisidir. Beyaz eşya, tüketici elektroniği, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve aydınlatma ürünleri geliştirmektedir. Yazımızda sizlere Philips çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgilerinden bahsedeceğiz.

Son derece zengin ürün yelpazesi ile teknoloji ve elektroniğin her alanında yer ala Philips şirketinin Türkiye’ de de mağazaları bulunuyor. Aydınlatma, ev teknolojileri ve beyaz eşya ürün grupları konusunda en çok tercih edilen teknoloji ve elektronik markalarından birisidir. Özellikle yüksek satış rakamları ile bu alanda en yoğun kullanıma sahiptir.

Türkiye’de mağazaları bulunan Philips 444 lü müşteri hizmetleri 0850 222 44 66 numarası ile tüketici dostu çözümler sağlıyor.

Philips İletişim Numarası

0850 222 44 66 Pazartesi (Cuma 08:30 – 17:30 | Cumartesi 09:00 – 18:00)

 

Yorum yapın