Philips Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
439
Philips Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Philips Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avrupa merkezli teknoloji şirketi Philips, 1891 yılında Hollanda’ da kurulmuştur. Orijnal adı “Koninklijke Philips Electronics N.V.” olan şirket, dünya genelinde uluslararası ölçekte faaliyet göstermektedir. Günümüzde 60 farklı ülkede mağazaları ile faaliyet gösteren en büyük elektronik şirketlerinden birisidir. Beyaz eşya, tüketici elektroniği, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve aydınlatma ürünleri geliştirmektedir. Yazımızda sizlere Philips çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgilerinden bahsedeceğiz.

Son derece zengin ürün yelpazesi ile teknoloji ve elektroniğin her alanında yer ala Philips şirketinin Türkiye’ de de mağazaları bulunuyor. Aydınlatma, ev teknolojileri ve beyaz eşya ürün grupları konusunda en çok tercih edilen teknoloji ve elektronik markalarından birisidir. Özellikle yüksek satış rakamları ile bu alanda en yoğun kullanıma sahiptir.

Türkiye’de mağazaları bulunan Philips 444 lü müşteri hizmetleri 0850 222 44 66 numarası ile tüketici dostu çözümler sağlıyor.

Philips Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 44 66 Pazartesi (Cuma 08:30 – 17:30 | Cumartesi 09:00 – 18:00)

Arama Terimleri: Philips iletişim bilgileri, Philips telefon no, Philips irtibat tel, Philips canlı destek, Philips müşteri temsilcisi, Philips şikayet hattı, Philips 0850 li telefon numarası, Philips whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz