Peugeot Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

Peugeot Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi aktardığımız içeriğimizde Fransız otomotiv devi Peugeot şirketine ulaşabileceğiniz bilgiler aktarılmıştır. Peugeot şirketi ilk olarak kahve değirmeni üreterek faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra bisiklet üretiminin sonucunda 1882 yılında otomobil üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır.

Peugeot Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Aradan geçen zamandan sonra motosiklet üretimiyle faaliyetlerine devam etmiştir. Dünya genelinde birçok ülkeye hizmet veren Peugeot Türkiye’de de faaliyetlerini Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. şirketi tarafından devam etmiştir. Peugeot otomotiv endüstrisinde birçok farklı özellikleri bulunan araçların üretimi yapmışlardır.  Araçlarının özellikleri arasında şerit takip sistemi, hız levhası tanıma, aktif kör nokta uyarı sistemi ve diğer özellikleri sayesinde müşterilerine keyifli sürüş deneyiminin yanı sıra güvenli sürüş imkanı sağlamaktadır. Bütçenizi zorlamadan birçok farklı özelliği bulunan araçları satışa sunmuştur. Müşterilerine araç sahibi olmaları için fırsat ve kampanyaları bulunmaktadır. Peugeot markası ticari araçlar ve sedan otomobillerini uygun fiyatları ile satışa sunmuştur. Peugeot satış sonrası ve öncesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca müşterilerinin satın alımlarından önce test sürüşü imkanı sunarak aracın sürüş deneyimini test etmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Satış sonrasında da aracınıza ait arızalar, yağ değişimi ve yedek parçalar gibi aracınızın bakımı yaptırabileceğiniz Peugeot servisleri bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek araçları hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri konular için Peugeot müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanıma sokmuştur.

Peugeot çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Araçlar hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde ise Gediz Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi aktarılmıştır.

Peugeot Telefon Numarası

0216 579 94 44

Peugeot İletişim

Yorum yapın