Penti Müşteri Hizmetleri Numarası

Penti markası tam olarak 1950 senesinde kurulmuştur. Mois ve Yasef Kariyo kardeşlerin iki başta iki ayrı şirket kurması ancak sonrasında güçlerini birleştirmesi ile ortaya çıkan Penti markası ilk olarak ‘Öğretmen Çorap’ adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet vermeye başladığı andan itibaren kısa bir süre içerisinde önemli bir büyüme yaşayan marka ardından Bayrampaşa ilçesinde bir üretim fabrikası açmıştır.

Penti Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Özellikle 1980 senesinde desenli, renkli çorapları ile çeşitli ve kaliteli çoraplar üretmeye başlamış ve 1984 senesinde ise ‘Penti’ adını almıştır. Her geçen gün büyümeye devam eden marka kadın, çocuk, erkek çorapları üretmektedir. Günümüzde aynı zamanda iç giyim, mayo, bikini ve aksesuar üretmekte olan Penti, 1999 senesinde ilk mağazasını İstanbul şehrinde açmıştır. Türkiye’de tam 60 ilde mağaza açan Penti aynı zamanda yurt dışında 29 ülkede de hizmet vermektedir. Penti müşteri hizmetleri numarası arayarak size en yakın Penti mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet vermekte olan Penti, ürünlerini online olarak satmaktadır. Firmanın internet sitesine girerek kapıda ödeme & kredi/banka kartı ile online ödeme gibi seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca internete özel kampanyalar düzenleyen Penti, e-ticaret platformunda da öncü firmalar arasında yerini almaktadır. Penti mağazalarından satın aldığınız ürünler hakkında şikayetleriniz için ya da iade & değişim gibi talepleriniz için de Penti iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Penti Çağrı Merkezi Numarası

0850 33 07 68

Penti İletişim Formu

Yorum yapın