Patırtı İletişim Numarası 2021

Patırtı İletişim Numarası bilgisi sayesinde ülkemizin en önemli kadın giyim ve aksesuar e-ticaret sitelerinden olan Patırtı şirketine ulaşabilirsiniz. Patırtı şirketi kadına yönelmiş ve kadını odak noktasına koymuş bir giyim sitesidir. Etek, abiye, elbise, pantolon, tayt, şort, bluz, tişört, kazak, gömlek, bot, terlik, babet, topuklu ayakkabı, sandalet, takı, toka, şal, çanta, cüzdan, iç giyim gibi birçok ürün yelpazesi bulunmaktadır. Her renk ve her bedende ürün bulunur.

Patırtı İletişim Numarası Nedir?

Müşteriler Patırtı sitesine saniyeler içinde üye olarak alışveriş yapmaya başlayabilirler. Üye olduktan sonra kolay bir şekilde ürünleri sepete ekleyerek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Satın alınan ürünler en kısa zamanda kargoya verilir. 1-8 iş günü arasında teslimatı tamamlanır. Diğer tüm işlemleriniz için Patırtı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşterilerin tüm istekleri cevaplandırılır ve sorunlar çözülür. Her müşterinin önerileri göz önünde bulundurulur.

Patırtı ürünleri ile ilgili tüm sorunlar için Patırtı çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Hiçbir sorun cevapsız kalmaz. Her türlü sorunuzu kolayca cevaplandırmak için müşteriler bu hatları kullanırlar. Diğer tüm istek ve önerileriniz için Patırtı müşteri hizmetleri numarasını aramanız en mantıklısıdır. Müşteri memnuniyeti en ön plandadır. Mesai saatleri içinde ararsanız kolayca ulaşmanız mümkündür. 09:00 ve 19:00 saatleri arasında faaliyet gösteren bir müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır.

Patırtı Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 840 00 48

Patırtı İletişim

Yorum yapın