Passolig İletişim Telefon Numarası

0
320

Passolig tam olarak 2014 senesi itibari ile ülkemizde hizmet vermeye başlayan bir kart sistemidir. Artık futbol maçlarına bilet sistemi ile değil kart sistemi ile girilmesini sağlayan Passolig, basılı bilet devrini bitirerek oldukça teknolojik ve daha hızlı bir sisteme geçiş yaptı. Futbol taraftarları tarafından kullanılmakta olan Passolig kartı ile stadyumlara girebilirsiniz. Bu sisteme geçmekle birlikte artık statlarda daha huzurlu bir ortam yaşanmaya başlanmıştır. Çünkü artık statlar kameralar ile izlenmekte ve maça bilet satın alınan kişilerin kimliği ile bilinmektedir. Böylelikle uygunsuz davranışlar gösteren bireylerin kim olduğu bilinerek bu kişilere belli bir cezai yatırımlar uygulanmaktadır. Passolig kartı sayesinde ayrıca takımınıza maddi olarak bir gelir sağlamakla kalmaz aynı zamanda bu uygulamanın birçok avantajından faydalanabilmektesiniz. Eğer siz de bir Passolig edinmek istiyorsanız firmanın resmi internet sitesine girebilir ve bir Passolig başvuru formu doldurabilirsiniz. Eğer Passolig’in avantajlarını öğrenmek istiyorsanız Passolig çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Passolig kartı sayesinde statlarda oluşan insan kuyruklarına da son geldi! Sistemin sağladığı avantaj ile internet üzeriden statla oturacağnız yeri kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Passolig hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız Passolig müşteri hizmetlerini arayabilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı şehir içi otobüslerde de geçerli olan Passolig aynı zamanda size özel kampanyalar düzenleyerek daha birçok avantaj sağlamaya devam etmektedir.

Passsolig  Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 724 33 44

Arama Terimleri: Passolig irtibat telefonu, Passolig canlı destek, Passolig çağrı merkezi, Passolig müşteri hizmetleri, Passolig müşteri temsilcisi, Passolig şikayet hattı, Passolig iletişim numarası, Passolig telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz