Paşabahçe Müşteri Hizmetleri Numarası

Paşabahçe Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde şirkete kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.  Paşabahçe mağazaları tam olarak 1935 senesinde Türkiye İş Bankası tarafından kurulan bir markadır. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Paşabahçe, Beykoz’da kurulmuştur. Kurulduktan iki sene sonra İstanbul ve Ankara şehirlerinde mağazalar açan Paşabahçe sadece perakende satış değil aynı zamanda toptan satış da yapmaktadır. Ancak 1992 senesinde sadece perakende mağazacılık alanında hizmet veren Paşabahçe markası adını 1998 senesinde Paşabahçe Mağazaları A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Paşabahçe Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde ev ve yaşam alanında ürünler üreterek hizmet vermekte olan Paşabahçe mağazalarında sofra, çay/kahve, mutfak, ev aksesuarları, dekorasyon gibi kategorilere ait ürünleri satın alabilir, şirketten dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda belli dönemlerde müşterilerine fırsat ürünleri ve kampanyalar oluşturan Paşabahçe markasının İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Mersin gibi şehirlerde de mağazası bulunmaktadır. Paşabahçe müşteri hizmetlerini arayarak oturduğunuz yere en yakın Paşabahçe mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Paşabahçe çağrı merkezi telefon numarası 0850 ile başlamaktadır. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Paşabahçe müşteri temsilcileri müşterilerinin marka ile ilgili yapmış olduğu istek, öneri ve şikayetlerini dinlemekte ve onların problemlerine çözüm üretmektedir. Günümüzde mutfak alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Paşabahçe firmasının yetkililerine Paşabahçe iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden de online satış yapan firma müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş ve bu doğrultuda hizmet vermeye devam etmiştir.

Paşabahçe Çağrı Merkezi Numarası

0850 222 1935

Paşabahçe İletişim Formu

Yorum yapın