Paribu İletişim Numarası

Paribu müşteri hizmetleri numarası kripto para ile ilgilenen kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Paribu, Türkiye’nin en popüler kripto para alım satım platformlarından biridir. İlk olarak 2017 senesinde kullanıma sunulmuştur. Şirket, 2015 senesinde faaliyete geçmek için ön hazırlıklara başlamıştı. 2016’da kuruluşun temelleri atıldı ve 2017’de resmi olarak faaliyete geçildi. Şirketin kurucusu ve CEO’su Yasin Oral’dır. Paribu, 2021 senesinde 1 milyar dolar işlem hacmine ulaşarak ülkemizdeki en büyük hacme sahip kripto para alım satım platformu olma unvanını almıştır.

Paribu Destek Hattı

Firmanın genel merkezi İstanbul/Levent’te yer alıyor ve 100’den fazla çalışanı bulunuyor. Marka sloganı ise ‘’Yarının dünyası bu. Paribu’’ olarak belirlenmiştir. Paribu, e-spor, rüzgâr sörfü ve voleybol gibi spor dallarına da ciddi yatırımlar yapıyor. Platform, 5 milyona yakın kullanıcıya sahip. Kripto para endüstrisi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Artık pek çok kamu kuruluşu ve özel şirketler bu dijital dünyayı benimsemeye, sistemlerine entegre etmeye başladılar. Paribu’da bu gelişen teknolojinin en büyük temsilcilerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Bu alana Türkiye’de öncülük eden şirket, kullanıcı tabanını da bir hayli genişletmiş durumda. Paribu’yu ister bilgisayarlarınızdan isterseniz de mobil uygulamalardan gayet pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için yetkililere ulaşabileceğiniz Paribu iletişim numarası aşağıda belirtilmiştir. Belirlenen saatler dahilinde görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paribu Şikâyet Hattı

Kripto para sektörü geleneksel finansa göre çok daha yeni bir endüstri olduğu için bu alanda binlerce yeni kullanıcı bulunuyor. Bundan dolayı destek ve şikâyet gereksinimlerine büyük ihtiyaç duyuluyor. Paribu, kullanıcılarına;

  • hızlı,
  • kolay
  • güvenli kripto para işlem hizmeti

sunmak için hafta sonu da dahil 7/24 kesintisiz destek hizmeti sağlamaktadır.

Paribu İletişim Numarası 

Paribu çağrı merkezi numarası 0850 303 60 00 olarak belirlenmiştir. İlgili numarayı 09.00-21.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Paribu şikayet ve önerileriniz için firma yetkililerine destek@paribu.com e-posta adresinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak destek ve şikayet taleplerinizi, Paribu resmî web sitesinde en alttaki bölümde yer alan “Destek İste” bağlantısı üzerinden ya da mobil uygulamadaki “Destek” bölümünden gönderebilirsiniz. Ek olarak sosyal medya platformu Twitter’daki Paribu Destek hesabından da özel mesajlarınızı iletebilirsiniz.

 

Yorum yapın