Paradontax İletişim Telefon Numarası

Birçoğumuz yemek yemeye bayılırız , dolayısıyla yemek yedikçe dişlerimizi temizleme ihtiyacı duyarız. İlk yıllarda doğal yollarla dişler temizlenirdi. Daha sonrasında teknoloji  geliştikçe diş macunları ortaya çıkmaya başladı. Hadi gelin size bu diş macunu markalarının bilindiklerinden biri olan Parodontax‘ın tarihçesini öğrenelim.
    Parodontax Almanya’lı diş hekimi Doktor Focke tarafından 1937 yılında üretilmiştir. Diş eti hastalığının tedavi edilmesinde kullanılan klorheksidin diglükonat ,1989 yılından bu yana kullanılmaktadır.
     Parodontax 2001 yılı tarihinde GlaxoSmithKline şirketinin adı altına girmiştir.   Diş macununun yanı sıra ağız gargaraları, jel ve sprey gibi ürünler de ortaya koyarak kendini geliştirmeyi ihmal etmemiştir. Ayrıca bu ürünleri çıkarmasının yani üretmesinin temel sebebi ağız içi iltihaplarını engellemek oluşan iltihaplanmaları da iyileştirmek için üretmiştir.
     Parodontax ayrıca ağız bakımı ve hijyeni için de çalışmalar yapıp ürünler elde etmiştir. Örneğin diş fırçası, ağız yakalayıcısı, diğer ağız hijyen ürünleri.
      Paradontax diş macunu ilk üretildiği yıllarda  sodyum bikarbonat içeren macunlar üretiyorlardı. Daha sonrasında Paradontax markasını Alman ilaç firmalarından biri olan Madaus ile bir araya gelerek ürettikleri bu ürünü daha da geliştirmek istediler bundan mütevellit diş macunun içine bitkilere dayanan anti-inflamatuar ile antibakteriyel özellikli fiş macunları üretmeye başladılar.
      Paradontax diş beyazlığının yanı sıra diş eti sağlığına, ağız sağlığına önem verdiğini , piyasaya sürdüğü  ürünlerde ve macunlarının içerisindeki  maddelerden belli etmektedir.
      Ayrıca Paradontax sadece yeni ürünler üretmekle yetinmeyip, kullanıcılarını aydınlatmak için bir internet sitesi kurmuştur ve bu internet  sitesinde  diş eti sağlığı ,ağız sağlığı, hakkında bize küçük tüyolar vermekte; diş taşı temizliği hakkında da bizleri aydınlatmaktadır.
   Paradontax diş macunu markasının vaatlerinden birkaçı:
– Diş etinin iltihap ve şişkinliklerine karşı koruma sağlar.
– Diş etinin sağlam olmasını aynı zamanda sağlamlığını korur.
– Ağızda oluşan kötü kokuları yok etmeye yardımcı olur.
– Güçlü diş etlerine sahip olmamızı sağlar.
– Beyaz dişlere sahip olmamızı sağlar.

Paradontax İletişim Telefon Numarasını herhangi bir yan etki durumu söz konusu olduğunda arayabilirsiniz.

Paradontax İletişim Telefon Numarası :444 4 083

Yorum yapın