Paradontax İletişim Telefon Numarası

Paradontax İletişim Telefon Numarası bilgisi ile Almanya merkezli diş macunu üreticisi şirkete ulaşabilirsiniz. Birçoğumuz yemek yemeye bayılırız, dolayısıyla yemek yedikçe dişlerimizi temizleme ihtiyacı duyarız. İlk yıllarda doğal yollarla dişler temizlenirdi. Daha sonrasında teknoloji  geliştikçe diş macunları ortaya çıkmaya başladı. Hadi gelin size bu diş macunu markalarının bilindiklerinden biri olan Parodontax’ın tarihçesini öğrenelim.

Paradontax İletişim Telefon Numarası

Parodontax markası Almanya’lı diş hekimi Doktor Focke tarafından 1937 yılında üretilmiştir. Diş eti hastalığının tedavi edilmesinde kullanılan klorheksidin diglükonat ,1989 yılından bu yana kullanılmaktadır. Parodontax markası 2001 yılı tarihinde GlaxoSmithKline şirketinin adı altına girmiştir.   Diş macununun yanı sıra ağız gargaraları, jel ve sprey gibi ürünler de ortaya koyarak kendini geliştirmeyi ihmal etmemiştir. Ayrıca bu ürünleri çıkarmasının yani üretmesinin temel sebebi ağız içi iltihaplarını engellemek oluşan iltihaplanmaları da iyileştirmek için üretmiştir. Ayrıca ağız bakımı ve hijyeni için de çalışmalar yapıp ürünler elde etmiştir. Örneğin diş fırçası, ağız yakalayıcısı, diğer ağız hijyen ürünleri.

Diş macunu ilk üretildiği yıllarda  sodyum bikarbonat içeren macunlar üretiyorlardı. Daha sonrasında markayı Alman ilaç firmalarından biri olan Madaus ile bir araya gelerek ürettikleri bu ürünü daha da geliştirmek istediler bundan mütevellit diş macunun içine bitkilere dayanan anti-inflamatuar ile antibakteriyel özellikli fiş macunları üretmeye başladılar. Diş beyazlığının yanı sıra diş eti sağlığına, ağız sağlığına önem verdiğini, piyasaya sürdüğü  ürünlerde ve macunlarının içerisindeki  maddelerden belli etmektedir. Paradontax Çağrı Merkezi Numarasını herhangi bir yan etki durumu söz konusu olduğunda arayabilirsiniz. Farmasi Çağrı Merkezi Telefon Numarasını öğrenmek için ilgili bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Ayrıca şirket sadece yeni ürünler üretmekle yetinmeyip, kullanıcılarını aydınlatmak için bir internet sitesi kurmuştur ve bu internet  sitesinde  diş eti sağlığı ,ağız sağlığı, hakkında bize küçük tüyolar vermekte; diş taşı temizliği hakkında da bizleri aydınlatmaktadır. Diş macunu markasının vaatlerinden birkaçı:

  • Diş etinin iltihap ve şişkinliklerine karşı koruma sağlar.
  • Diş etinin sağlam olmasını aynı zamanda sağlamlığını korur.
  • Ağızda oluşan kötü kokuları yok etmeye yardımcı olur.
  • Güçlü diş etlerine sahip olmamızı sağlar.
  • Beyaz dişlere sahip olmamızı sağlar.

Paradontax Telefon Numarası

444 4 083

Paradontax İletişim

Yorum yapın