Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

“Paradan İyisi Papara” sloganı ile hizmet vermekte olan Papara 2016 senesinde faaliyetlerine başlayan bir dijital cüzdandır. Makalede Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisinin yanı sıra çağrı merkezi numarası da aktarılmıştır.

Paypal’ın Türkiye’den çekilmesinden sonra birçok kullanıcı Papara alternatifini seçmiş ve şirketin sunduğu birçok fırsatlardan da yararlanmaya başlamıştır. Papara dijital bir uygulamadır ve kullanımı oldukça basittir.

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Öncelikle eğer siz de bir Papara hesabı açmak istiyorsanız firmanın resmi internet sitesine girmeniz ve ‘Hesap aç’ butonuna basmanız yeterli olacaktır. Hesap açma işlemlerinde ise sizden 10 TL gibi bir ücret talep edebilir, bunu da ATM ya da banka kartınızdan para transferi ile gerçekleştirebilirsiniz. Adres bilgilerinizi de eksiksiz ve doğru olarak girdiğinizde Papara kartınız çok kısa bir süre içerisinde elinize ulaşacaktır! Ancak eğer kartınız uzun bir süre hala elinize ulaşmadıysa Papara şikayet hattını arayabilir ve sorununuzu dile getirerek destek alabilirsiniz.

Avantajları oldukça çok olan Papara hesabınıza ATM ya da banka hesabı üzerinden para yükleyebilirsiniz. Aynı şekilde Papara hesabınızdan da banka kartınıza para transferi yapabilir ve bunu ATM’lerden çekebilirsiniz. Türkiye’de faaliyet gösteren neredeyse tüm bankalarla işbirliği içerisinde olan Papara hakkında sorularınız varsa Papara müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Burgan Bank İletişim Numarası

7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Papara üzerinden kredi ya da banka kartına gerek duymadan da online alışveriş yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine bir hayli önem veren şirket hakkında istek, öneri ve merak ettikleriniz için Papara çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Papara Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

0 850 340 0 340

Papara İletişim

“Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 3 yorum

Yorum yapın