Pamukkale Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Modern araçları ve gelişmiş yolcu taşımacılığı seçenekleri ile Pamukkale Turizm o yıllardan bu yana bizlere aynı azim ve kararlılıkla hizmet vermeye devam ediyor. 2,5 milyon kullanıcıya sahip Pamukkart girişimi ile 2006 yılında yolcu sadakatini önemsediğini vurgulayan firma “Kontrol Sizde” sloganı ile günümüzde hizmet vermeye devam ediyor. Pamukkale Turizm müşteri iletişim numarası kaç? Pamukkale Şikayet hattı ile nasıl iletişime geçebilirsiniz?  Pamukkale çağrı merkezi ile nasıl görüşme yapabilirsiniz?

Pamukkale Turizm

Köklü tarihçesi ile Pamukkale Turizm her yıl milyonlarca yolcu tarafından sıklıkla tercih edilen önde gelen  yolcu taşımacılığı firmalarından biri. Pamukkale turizmin kuruluşu Mustafa Kemal ATATÜRK’ü denizli seyahati esnasında karşılayan TBMM 1. Dönem Denizli Milletveliki Hüseyin Mazlum Bababalım ile yaşanan sohbet arasında yapılan bir fikir alışverişine dayanıyor. Atatürk’ün takdiri ve teşvikiyle desteklenen proje o dönemin şartları sebebiyle hayata geçilemeyince İkinci Dünya Savaşı’nın bitişi ile yeniden canlanmaya başlayan Türkiye’de tekrar gündeme geldi. Türkiye’de değişen ulaşım imkanları ve yollar ile Bababalım’ın torunları projeyi 1092 yılında hayata geçirdi. 

Pamukkale Turizm Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarından biri olan Pamukkale, evcil hayvanlara izin veren sayılı yolcular için taşımacılık firmalarından birisi olmasıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca 55 yıllık aktif çalışma tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile firma, müşterilerinin her zaman en iyisini hak ettiğine inanıyor ve hizmetlerini bu görüş doğrultusunda özenle yürütüyor. Referans marka olma yolunda ilerlediğini belirten Pamukkale çağrı merkezine ulaşmak için 0 850 333 35 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Pamukkale turizm ile ilgili önerileriniz için internet sayfasındaki öneri ve şikayet formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca info@pamukkale.com.tr posta adresine e-posta göndermeyi de tercih edebilirsiniz.

Pamukkale Turizm Şikayet Telefonu

Pamukkale Turizm müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti ile ön plana çıkan markalardan.  Pamukkale turizm yolcu hizmetleri ise her daim şikayet ve taleplerinizi dinlemeye hazır. Pamukkale Turizm şikayet iletişim hattı ise 0 850 333 35 35 olarak belirtiliyor. Pamukkale Turizm internet sayfasında şikayetleriniz için doldurabileceğiniz bir form mevcut dilerseniz oradan da şikayetlerinizi iletebilirsiniz.. Ayrıca sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında gerekli bilgileri edinmek, çağrı merkezi telefon numarası bilgileri hakkında bilgi almak ve şikayette bulunmak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın