Özkaymak Turizm İletişim Telefon Numarası

0
85

Özkaymak Turizm nerdeyse 50 seneden fazladır ülkemizde hizmet vermekte olan bir otobüs şirketidir. Yıllardır yolcularının konforuna önem vererek otobüslerinde büyük değişiklikler yapmakta olan bu firma 1960 senesinde tam olarak kara yolu taşımacılığı sektörüne adım atmıştır. Günümüzde 3500’den fazla kişinin çalıştığı Özkaymak Turizm’de günlük yolculuk yapan kişilerin sayısı ise 3000’den fazladır. Günümüzde Türkiye’nin birçok noktasından bir başka noktasına taşımacılık yapmakta olan Özkaymak Turizm müşterilerinin görüşlerine önem vermekte onlara her türlü desteği vermektedir. Kaliteli ve yardımsever personelleri ile hizmet vermekte olan Özkaymak Turizm günümüzde en çok tercih edilen yolculuk firmaları arasında yerini almaktadır. Hem güvenilir hem de ekonomik olması ile dikkatleri üzerine çeken Özkaymak Turizm nitelikli ve kaliteli hizmeti ile birçok kişinin güvenini kazanmıştır. Özkaymak Turizm müşteri hizmetlerini arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi dile getirebilirsiniz.

Özkaymak Turizm çağrı merkezini arayarak firmadan satın aldığınız biletinizi sorgulatabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz noktadan seyahat etmek istediğiniz nokta arasında bulunan yolculuk saatlerini de sorabilirsiniz. Özkaymak Turizm yolcularını mağdur etmemek ve onların şikayetlerini ve önerilerini dinlemek için Özkaymak Turizm iletişim numarası üzerinden yolcularına hizmet vermektedir. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Özkaymak Turizm müşteri temsilcilerini arayarak firmanın çalışanları ve personelleri hakkında şikayetlerinizi belirtebilir ve destek alabilirsiniz.

Özkaymak Turizm Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0332 265 01 60

Özkaymak Turizm İletişim E-Posta Adresi:

info@ozkaymak.com.tr

Arama Terimleri: Özkaymak Turizm irtibat telefonu, Özkaymak Turizm iletişim numarası, Özkaymak Turizm telefon numarası, Özkaymak Turizm çağrı merkezi, Özkaymak Turizm müşteri hizmetleri, Özkaymak Turizm canlı destek, Özkaymak Turizm müşteri temsilcisi, Özkaymak Turizm şikayet hattı,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz