Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Özdilek Mağazası müşterileri tarafından sıkça aratılan konulardan birisidir. 1971 yılında kurulan Özdilek, Bursa merkezli olarak Türkiye genelinde alışveriş merkezleri, sanayi kuruluşları ve diğer mağazaları ile son derece geniş bir hizmet kapsamına sahiptir. Bugün, müşterilerinin memnuniyetine önem gösteren Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve diğer Özdilek iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yazımızda.

Özdilek Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle de 1979 yılından bu yana yer aldığı alışveriş merkezleri sektöründe Türkiye’nin en önemli markalarından birisi haline gelen Özdilek, ülke genelinde en fazla alışveriş merkezine sahip olan markaların başında geliyor.

Özdilek Holding otel, enerji, sivil havacılık, alışveriş merkezleri, perakende ve mağazacılık gibi alanlarda da hizmet göstermektedir. İlk tanınması Bursa’da havlu üretimiyle başlamıştır. Günümüzde 12 şehirde 12 adet alışveriş merkezi bulunmaktadır. Alman markası olan Tex Idea GMBH’nin %47.5 hissesini satın almıştır.

Özdilek Telefon Numaraları

Bu nedenle de son yıllarda popülaritesini hızla arttırmakta olan ve bununla birlikte son derece yoğun işlem hacmine ulaşmayı başaran Özdilek, Türkiye genelinde 15 mağazasıyla dinamik bir hizmet sağlamaktadır. Özdilek bünyesinde bulunan özel markaları ile birlikte de üretim ve satış hacmini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Özdilek 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 88 71 olarak belirlenmiştir. Özdilek müşteri hizmetlerinden 7/24 müşteri destek çözümleri alınabiliyor.

Özdilek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 44 16

Özdilek WhatsApp Müşteri Hizmetleri Hattı
0533 788 16 16

Özdilek Genel Müdürlük Adresi
Soğanlı Mah. İstanbul Cad. No. 343/3 Osmangazi / Bursa

Özdilek Genel Müdürlük Telefon Numarası
0224 219 60 00

Özdilek Faks Numarası
0224 219 60 70

Yukarıda bulunan Özdilek müşteri hizmetleri bilgileri aracılığıyla Özdilek müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir; alışverişinizde yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında geri bildirimde bulunabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Gratis Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Yorum yapın