Oysho İletişim Numarası 2021

Oysho İletişim Numarası bilgisi ile İspanya’ya ait kadın iç giyim sektöründe hizmet veren Oysho şirketine kolayca ulaşabilirsiniz. İlk olarak 1977 yılında Confecciones Noite S.A. adıyla faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra isminde değişikliğe gidilerek Oysho Espano adı altında hizmet vermektedir. Oysho markası kadınlara özel iç giyim sektöründe bulunan ürünlerine ek olarak ev içinde giyebileceğiniz ürünleri bulunmaktadır.

Oysho İletişim Numarası Nedir?

Ürünleri arasında bulunan pijama, mayo, sütyen, külot, gecelik, çorap, sabahlık, tayt ve hamile iç giyim alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.  Ayrıca terlik, spor ayakkabı, çanta, makyaj çantası ve saç aksesuarları gibi birçok farklı fiyattan kaliteli ürünleri satışa sunmuştur. Dünya genelinde birçok ülkede mağazası bulunan Oysho markası spor giyim sektöründe pantolon ve eşofmanları bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Oysho kaliteli ve güvenli ürünleri sayesinde uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedirler. Uluslararası alanda 40 ülkede bulunan 600 adet mağazası ile faaliyet göstermektedir.

Oysho mağazalarına ek olarak internet sitesi üzerinden de sipariş kabul etmektedir. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya şehirlerinde birçok farklı mağazaları bulunmaktadır. Oysho müşterilerine özel  kampanya fırsatları sayesinde kolayca ve keyifli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri konular için Oysho müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Oysho çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için hafta içi 10.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Oysho Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 282 50 08 – 00800 44821099

Oysho İletişim

Yorum yapın