Oyak Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 Oyak yatırım müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri çağrı merkezi telefon numarası bilgisi nedir? Oyak Yatırım 1982 yılında Ordu Yardımlaşma Kurumunca kurulmuş bir sektörün öncüsü niteliğinde firmadır. Hem kurumsal hem de bireysel olarak hizmet veren bu şirket, istikrarlı pazar payı, yaygın satış ve çözüm ağı, kurumsal finansman anlaşmalarındaki inovatif yaklaşımları ve sektördeki deneyimi ile birlikte sektörün öncüsü niteliğinde firmadır. Oyak Yatırım, Türkiye de 11 ili kapsayan 13 şubesi ile birlikte 75000’e yakın bireysel ve kurumsal firmalara, finansal danışmanlık ve yatırım danışmanlığı gibi danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Oyak Yatırım

Oyak Yatırım 1982 yılında Ordu Yardımlaşma Kurumu tarafından iştirak edilmiş ve sektörde adını geçen zamanlarda çokça duyurmuş bir şirkettir. Hatta Ocak 2015 tarihinde SPK lisanslı deneyimli ve profesyonel kadrosu ile birlikte en çok faaliyet iznine sahip Geniş yetkili aracı kurum olarak nitelendirilmiş ve yetki almış ilk aracı kurumlardan birisidir. Şahıslara bireysel ve kurumsal olarak hizmet veren Oyak Yatırım firması, müşterilerine hizmet sunduğu kesime yatırım danışmanlıkları, finansal danışmanlıklar gibi yatırım ve geleceğe yönelik birikim adına hizmetler sunmaktadır. Oyak Yatırım şirketi aynı zamanda bir takım değerler ve politikalar benimsemektedir. Bu değerler ve politikalar;

  1. Müşterilerinin, hizmet sunduğu bireysel ve kurumsal firmaların beklentilerini ve ihtiyaçlarını en kaliteli hizmet ile karşılamak.
  2. Her geçen gün kalitesini artıran ve kalite sisteminin merkezinde müşterilerini odaklayan firma olma,
  3. Firmanın çatısı altında çalışan her bir çalışanını yapmış oldukları çalışmalarından tatmin edecek ve inisiyatiflerini kullanacakları ortam yaratmak.
  4. Fayda ve maliyet faktörünün dengesini gözetlemek.
  5. En önemlisi de topluma ve insana, çevreye saygılı bir şirket, kuruluş olmaktır.
     

Oyak Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkemizde 11 ilimizde 13 şubesi ile hizmet veren Oyak Yatırım gerek kalite politikaları gerekse deneyimli ekip arkadaşları ile birlikte hem kurumsal hem de bireysel olarak yatırım, destek danışmanlıkları hizmetleri sunmaktadır. Tüm bu hizmetleri sunarken müşterilerini ön plana alan ve kaliteli hizmetin merkezinde benimseyen bu firma müşterileri ile çağrı merkezleri aracılığı ile hizmet sunmaktadır. Oyak Yatırım şirketi ile iletişim kurmak için +90 (212) 319 12 00 numaralı Oyak Yatırım müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak firmaya ait iletişim formunu doldurarak geri dönüş yapılmasını da bekleyebilirsiniz.

Oyak Yatırım Şikayet

Sektörün öncü firmalarından olan Oyak yatırım müşterilerinin deneyimlerini ve tüm şikayetlerini özenle incelemekte olup çözüm süreçlerini başlatmaktadır. Oyak Yatırım şirketi ile ilgili tüm şikayetlerinizi ve önerilerini aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden bildirebilir ve geri dönüş bekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra aşağıda yer alan yorumlar kısmından şikayetlerinizi ve deneyimlerinizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer tüm firmalara ait bilgiler için lütfen buraya tıklayınız.

Oyak Yatırım Şikayet Telefonu – 0850 222 0 414

 
Yorum yapın