Oyak Renault Telefon Numarası – Direkt Bağlanma

Oyak Renault Telefon Numarası bilgisi ile temelleri 1969 yılında Bursa’da atılan Oyak Renault firmasına ulaşabilirsiniz. Otomobil Fabrikası olan Oyak Renault, yıllık olarak binlerce araba ve motor üretim kapasitesine sahiptir. Batı Avrupa’da bulunan fabrikadan sonra en çok üretim yapılan yer konumundadır. Renault markası Türkiye’de üretim yapabilmesi için %49’luk hissesini Oyak’a satmıştır. Özellikle de otomobillerin vites kutusu ve diğer mekanik parçaların üretimi ve bunların dış pazara satışı gerçekleşmektedir.

Oyak Renault Direkt Bağlanma

Ülkemizde en çok bilinen otomobil markalarının başında gelmektedir. Bu bilinirliği sayesinde çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca yaptığı yatırımlar ve ürettiği modellerin şık tasarımları ve dayanıklılığı sayesinde ilk tercihler arasında yer almaktadır. Renault Grubu içerisinde bulunan ve oldukça önemli bir yere sahip olan şirket, çalışanları, üretim tesisleri ve yaptıkları yatırım ile ihracat alanında da ilk sıralarda yer almaktadır. Türkiye ve Fransa iş birliğinin en güzel örneğidir. İki ülkenin ortaklığı sayesinde her geçen yıl üzerine koyarak devam etmektedir.

Birçok otomobil modeli üretmektedir. Bu modellerden en çok tercih edilenleri Clio IV, Clio V, Clio Sport Tourer ve Yeni Megane Sedan olarak sayabiliriz. Ayrıca motor bakımından da oldukça kaliteli üretimler yapılmaktadır. Bu motorlara baktığımız zaman, benzinli 1600 cc, dizel 1500 ve benzinli 1000 cc motorlar olarak sayabiliriz.

Oyak Renault dünya çapında 40’a yakın üretim tesisi bulunmaktadır. Türk otomotiv sayesinde yıllardır hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en üst noktada tutan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, her türlü şikayet, öneri ve istekleri iletebileceğiniz Oyak Renault Çağrı Merkezi Numarasına sahiptir.

Oyak Renault Telefon Numarası

90 (224) 219 45 00

Oyak Renault İletişim

Yorum yapın