Oyak Renault Direkt Bağlanma İletişim Numarası

0
353
Oyak Renault Direkt Bağlanma İletişim Numarası
Oyak Renault Direkt Bağlanma İletişim Numarası

1969 tarihinde Bursa şehrinde kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık olarak binlerce araba ve motor üretim kapasitesine sahiptir. Batı Avrupa’da bulunan fabrikadan sonra en çok üretim yapılan yer konumundadır. Renault markası Türkiye’de üretim yapabilmesi için %49’luk hissesini Oyak’a satmıştır. Özellikle de otomobillerin vites kutusu ve diğer mekanik parçaların üretimi ve bunların dış pazara satışı gerçekleşmektedir.

Oyak Renault, ülkemizde en çok bilinen otomobil markalarının başında gelmektedir. Bu bilinirliği sayesinde çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca yaptığı yatırımlar ve ürettiği modellerin şık tasarımları ve dayanıklılığı sayesinde ilk tercihler arasında yer almaktadır. Renault Grubu içerisinde bulunan ve oldukça önemli bir yere sahip olan Oyak Renault, çalışanları, üretim tesisleri ve yaptıkları yatırım ile ihracat alanında da ilk sıralarda yer almaktadır. Oyak Renault, Türkiye ve Fransa iş birliğinin en güzel örneğidir. İki ülkenin ortaklığı sayesinde her geçen yıl üzerine koyarak devam etmektedir.

Oyak Renault birçok otomobil modeli üretmektedir. Bu modellerden en çok tercih edilenleri Clio IV, Clio V, Clio Sport Tourer ve Yeni Megane Sedan olarak sayabiliriz. Ayrıca motor bakımından da oldukça kaliteli üretimler yapılmaktadır. Bu motorlara baktığımız zaman, benzinli 1600 cc, dizel 1500 ve benzinli 1000 cc motorlar olarak sayabiliriz.

Oyak Renault dünya çapında 40’a yakın üretim tesisi bulunmaktadır. Türk otomotiv sayesinde yıllardır hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en üst noktada tutan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, her türlü şikayet, öneri ve istekleri iletebileceğiniz Oyak Renault Direkt Bağlanma İletişim Numarasına sahiptir.

Oyak Renault Direkt Bağlanma İletişim Numarası: 90 (224) 219 45 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz