Oxxo Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde en çok tercih edilen hazır giyim mağazaları arasında yer alan şirkete Oxxo Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Her geçen gün adından sık sık bahsettirmeye devam etmektedir. Alanında öncü markalar arasında yer alan Oxxo kadınlar için oluşturduğu kreasyonlar ise sektörün vazgeçilmez mağazalarından birisi olmayı başarmıştır.

Oxxo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Yurt dışında da oldukça önemli bir yerde olan Oxxo markası modaya yön veren kıyafetleri ile lider bir konumda olduğunu her geçen gün kanıtlamaya devam etmektedir. Kadınlar için oluşturduğu pantolon, tişört, elbise, etek, atlet, jean, gömlek, triko, ceket, sweatshirt, yelek, büstiyer, kaban, mont, keten, kumaş gibi koleksiyonlar ile en çok tercih edilen moda markaları arasında yer alan Oxxo her geçen gün müşteri kitlesini genişletmeye devam etmektedir.

Hem kalitesi hem de uygun fiyatlı olması ile tercih edilen Oxxo markası tasarımları ile tüm müşterilerini büyülemeyi başarmaktadır. Adana, Ankara, Bursa, İstanbul, Eskişehir, Kocaeli, Gaziantep, Muğla, Mersin, Tekirdağ, İzmir gibi şehirlerde hizmet vermekte olan Oxxo her geçen gün daha da çok mağaza açmaya devam etmektedir. Oxxo çağrı merkezini arayarak size en yakın Oxxo Alışveriş mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Oxxo müşteri hizmetlerini arayarak markadan satın aldığınız ürünler hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden bu konu ile ilgili destek alabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan Oxxo mağazası oluşturduğu Oxxo iletişim numarası ile müşterileri ile daha yakından iletişim kurmakta ve onların problemlerine çözüm üretmektedir.

Oxxo Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

0212 503 43 53

Oxxo İletişim Formu

Yorum yapın