Oriflame Telefon Numarası

Oriflame markası tam olarak 1967 senesinde İsveç’te kurulmuştur. Jonas ve Robert af Jochnick kardeşler tarafından kurulan Oriflame markasındaki temel amaç ise insanları İsveç’in doğası ile buluşturmaktı.

Oriflame Telefon Numarası Nedir?

Kurulduğu yıldan itibaren kısa bir süre içerisinde büyük bir büyüme yaşayan Oriflame markası günümüzde milyonlarca kişiye hizmet vermektedir. Mağazası bulunmayan Oriflame markası yıllardır satış danışmanları tarafından ürün satışı gerçekleştirmektedir. 2019 itibari ile 60’dan fazla ülkede hizmet vermekte olan Oriflame firması hem kozmetik hem de bakım ürünleri satmaktadır. Cilt bakımı, makyaj, koku, saç bakımı, kişisel bakım, erkek bakımı, aksesuar gibi alanlarda hizmet vermekte olan Oriflame’de siz de danışman olarak çalışabilir ve para kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımları tarafından danışmanlığı yapılan Oriflame markası Türkiye’nin her iline katalog göndermektedir. Oriflame markasında danışman olmak için Oriflame çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde ise İzmirim Kart Çağrı Merkezi Numarası bilgisi yer almaktadır.

Oriflame müşteri hizmetlerini arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Oriflame müşteri hizmetleri müşterilerinin şikayetlerini ve sorunlarını dinlemekte ve onların problemlerine çözüm üretmektedir. İnternet sitesi üzerinden de ürün satışı gerçekleştiren Oriflame kozmetik markası her geçen gün müşteri kitlesini daha da arttırmaktadır. Oriflame müşteri temsilcilerine Türkiye’nin dört bir yanından ulaşabilirsiniz.

Oriflame Çağrı Merkezi Numarası

0212 355 60 60

Oriflame İletişim E-Posta Adresi

Oriflame İletişim Formu

Yorum yapın