Oppo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
712

Oppo yaklaşık 10 senedir kameralı telefon üretimi yapıyor. Birbirinden kaliteli kameralı ürünleri ile göz dolduruyor. 5MP ve 16MP ön kameralarla akıllı telefonlarını piyasaya süren ilk markadır. Kullanıcılarının istekleri doğrultusunda üretim yapmaktadır. motorlu döner kamera, Ultra HD özelliği ve 5x Dual Kamera Zoom teknolojisini ilk olarak tanıtan firmadır. Birçok ödüle layık görülmüş ve sıralamalardan oldukça iyi yerlerde yerini almıştır. Oppo, en iyi telefon markaları arasında ilk sıralara yerleşti. Özellikle selfie kültürünün çok yaygın olduğu bu dönemde yüksek kaliteli ön ve arka kameralarını müşterilerine sunduktan sonra bunun başarısı ile çalışmalarına devam etmiştir. Oppo dünya çapında 200 milyondan fazla genç insana hitap etmektedir. Muhteşem tasarımı, yüksek kalitedeki kamerası ile göz kamaştırıyor. Firmanın modelleri Reno RX, ProRx, Neo, Oppo, Ax, A9 ve Reno Z olarak piyasaya sürülmüştür. Oppo ile büyük bir ses getiren firma, müşterinin tam beğenisini almıştır. Şu an piyasadaki en iyi telefon olarak biliniyor.

Oppo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Elektronik ürünlerin her zaman teknik servislerinin bulunması gerekir. Herhangi bir problemde gidilmesi ve ürünlerin götürülmesi için Oppo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak teknik servisler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Oppo markası müşteri temsilcileri her bir müşteri ile itina ile ilgilenir ve sorunu çözmek için elinden geleni yapar. Servis sorgulama, ürün sorgulama, ürün özellikleri sorgulama, yetkili satış noktaları sorgulama, öneri, şikayet, istek ve sorularınız için Oppo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibat kurabilir tüm iletmek istediklerinizi kolayca iletebilirsiniz.

08504336776

Oppo E-posta Adresi

Oppo müşterileri telefon ile görüşmek istemediği zaman ya da aciliyeti olmayan bir durumda Oppo e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm mailler düzgün ve özenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Oppo müşterileri her konuda bilgi almakta özgürdür. Tüm Oppo müşterileri telefon trafiği olduğu zaman ya da telefon hattı düşmediği zaman Oppo e-posta adresine mail atabilirler. Diğer yandan mailler de telefonlar da akıcı bir şekilde idare edilmektedir. Gün içinde onlarca telefon gelmektedir.

support.tr@oppo.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz