Opet Telefon Numarası Nedir?

Opet Telefon Numarası bilgisi vereceğimiz içeriğimizde ülkemizin en önemli petrol şirketlerinden olan OPET’e ulaşabileceğiniz bilgiler yer almaktadır. Hepimiz arabalarımıza çok önem veririz ve rahat bir seyahat için kaliteli benzin kullanmaktan çekinmeyiz. Yolculuk sırasında da dinlenmek istediğimiz de güzel ve güvenilir yerlerde mola vermek, ihtiyaçlarımızı karşılamak isteriz. Tabi ki bu ihtiyaçlarımızı karşılamak için bir sürü benzin şirketleri mevcuttur. Gelin size bunlardan biri olan Opet’i tanıyalım.

Opet Telefon Numarası

Opet 1982 yılında öğretmenlik mesleğini bırakan ve şuanda yönetim kurulu başkanı olan Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur. Ticarete atılan Fikret Öztürk ve eşi Nurten Öztürk akaryakıt ve madeni yağ işlerinde faaliyet gösteren Mersin de kurdukları Öztürkler Limiteti kurmuşlardır. Bu kurmuş oldukları Öztürkler Limiteti kısa sürede büyütmeyi başaran Fikret Öztürk ve Nurten Öztürk zaman geçtikçe bir sürü akaryakıt ve madeni yağ bayiliklerini satın almayı başarmışlardır.

10 yılda Türkiye de bulunan uluslararası akaryakıt dağıtım şirketlerinin en büyük madeni yağ ve akaryakıt şirketi olmayı başarmış ve 16 akaryakıt bayisinin sahibi olmuştur. Mersinden ayrılıp İstanbul da yaşamaya karar veren Fikret Öztürk ve Nurten Öztürk İstanbul’a geldiklerinde de burada bir akaryakıt şirketi kurmaya karar verirler. Daha sonrasında ise Öztürkler adında kurdukları bu akaryakıt şirketi OPET adını alarak Türkiye’nin birçok ilinde yeni bayilikler açmaya başlayarak işi iyice büyütmüşlerdir. İlk kurdukları zamandan bugüne hiç düşüş yaşamadan hep başarı sağlamışlardır ve başarılı bir akaryakıt şirketi olmaya da devam etmektedirler. Opet Telefon Numarasını her türlü soru ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Şirket 2002 yılının sonlarına doğru Koç Holding Enerji Grubu’nun yüzde ellisine ortak olmuşlardır. Kurulmuş olduğu zamandan bu yana hep alt yapı yatırımlarına önem vermişlerdir. OPET ,Koç Ailesinden almış olduğu güç ile birlikte istasyon ağlarını büyütmenin yanı sıra son on yılda büyüyen en hızlı petrol şirketi haline gelmiştir.

Türkiye’ye bir yenilik getirerek 98 oktanlık kurşunsuz benzini getirmiştir. OPET Avrupa’dan önce Türklerin kullanmasını sağladığı Ultra Euro Diesel motorini getiren bir markadır.
Ayrıca OPET sadece benzine önem vermekle kalmamış aynı zamanda tuvaletlerini temiz tutmaya özen göstermiş, sattığı ürünlerin kaliteli ve taze olmasına dikkat etmiş ve çalışanlarının güler yüzlü olmasına da dikkat etmiştir.

Opet Çağrı Merkezi Numarası

444 6738

Opet İletişim

Yorum yapın