Okey Plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi sayesinde müthiş bir okey uygulaması olan Okey Plus şirketine ulaşabilirsiniz. Okey herkes tarafından bilinen bir masa oyunudur. Teknoloji o kadar gelişti ki artık Okey oynamak için masa kullanmaya gerek kalmıyor. Telefon uygulaması ile kolayca Okey oynanabilir. Okey oynamak isteyenler için tercih edilebilecek sitelerden biridir. Site üzerinden okey oynamak isteyenler kullanmış oldukları telefonda bulunan işletim sistemine göre tercih yapabilirler.

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Android, iPhone kullanıcıları site üzerinden oyuna ara vermeden devam edebilirler. Site üzerinden oyuna dahil olmak isteyenler Facebook ile giriş yapmaları gerekir. Okey oyununu oynamayı sevenler için hizmet vermekte olan site kesintisiz oyun oynama fırsatı sağlamaktadır. Kullanıcılar farklı seçenekler üzerinden siteye erişim sağlayarak oyuna dahil olabilirler. Eğlenceli bir şekilde okey oynamak isteyenlerin tercih ettiği sitelerden biridir. İsteyen kişiler web sitesinden isteyen kişiler ile telefonlarından kolayca Okey oynayabilirler. Kesintisiz aktif konumda olan site ihtiyaç duyduğunuz her durumda Facebook ile bağlanarak veya farklı seçenekler üzerinden siteye erişim sağlayarak oyuna dahil olmanızı sağlamaktadır. Okey oynamayı sevenlerin tercih edebileceği güvenle oyunu oynama fırsatı sağlayan site günün her saati hizmet vermektedir. Site üzerinden istediğiniz masaya dahil olabilirsiniz. Dört kişiyle oynanmakta olan oyun için dört ayrı üyenin aynı masada yer alması gerekmektedir.

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Okey Plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey Plus Telefon Numarası

Okey Plus ile ilgili tüm işlemleriniz, teknik sorunlarınız ve diğer tüm problemleriniz için Okey Plus telefon numarasını aramanız en mantıklı olandır ancak Okey Plus için kullanılan aktif bir Okey Plus çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ayrıca sorularınız için de Okey Plus müşteri hizmetleri iletişim hattı bulunmamaktadır. Bu yüzden tüm işlemlerinizi canlı destek hattından ya da e-posta adresinden yapmanızı öneririz.

Okey Plus E-posta Adresi

Okey Plus müşteri hizmetlerine ulaşmak için bir Okey Plus çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Bu yüzden iletişim kurmak için Okey Plus e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurulması normaldir. Tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için e-posta adresine mail atarak tüm işlemleri kolayca halledebilirsiniz. Teknik sorunlar, hesap açma, hesap işlemleri, profil hesabı düzenlemeleri ve daha fazlası için Okey Plus e-posta adresine mail atarak tüm sorunlarınıza kolayca çözüm bulabilirsiniz.

[email protected]
[email protected]

Okey Plus İletişim

“Okey Plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 4 yorum
  1. Okey pulusu indirmeyin adamlar oyle oruspu cocugu kı onca kazandırıyor sonra alıyor Bı bayana 10 sefer actırdı amına kodumun okeyc ısı bıze 1el actırmadı tek sozum 7cettınızı olunuzu dırınızı sıkıyım oruspu kerane cocukları okeyi alın ananızın bacınızın amına sokun

    Cevapla
  2. Ben normal oyunumu oynarken okey attım diye oyun kurallarına uymadım diyerek kapandım ben bir şey yapmadım rica ediyorum en kısa zaman da inceleyin ve yasağımı kaldırın rica ediyorum

    Cevapla
  3. arkadaşlar cep telefonu üzerinden cip aldım ödeme işlemi gerçekleştirildi diyor ama cıpım hala hesabıma yuklenmedı

    Cevapla
Yorum yapın