OEDAŞ İletişim Numarası

OEDAŞ yani Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, Eskişehir şehrinin tüm elektrik ihtiyacını sağlamak amacıyla kurulan bir şirkettir. Kurulduğu zamandan beri sorunsuz elektrik hizmeti sağlamıştır.

OEDAŞ İletişim Numarası Nedir?

Şikayet hattı olmasına rağmen, aldığı şikayetler yok denecek kadar azdır. Eskişehir il sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşlara elektrik hizmeti sağlamaktadır. Elektrik tesisatları döşeme, elektrik malzemelerini temin etme, faturalandırma, elektrik arızalarını giderme, olası sorunlar için önlem alma, planlı kesintileri önceden kullanıcılara bildirme, anlık kesintiler hakkında bilgi verme gibi birçok sorumluluğu bulunmaktadır.

Müşteriler sorunsuz elektriği kullanırlar. Hem uygunluk hem de kalite bir arada sunulmuştur. Bu kadar uygun ve kaliteli elektrik enerjisini kullanmak müşterilerin ilgisini çekmiştir. Diğer elektrik sağlayıcılarına göre çok daha kullanışlıdır. Tüm sorularınız için OEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

OEDAŞ İletişim Numarası
OEDAŞ İletişim Numarası

Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi ile ilgili iletmek istediğiniz şikayet, soru, öneri ve istekler için OEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatler içinde olası sorunları çözebilmek için geliştirilmiş bir telefon hat sistemi bulunmaktadır. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. Diğer tüm sorularınız için her an ulaşabileceğiniz OEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Şirket için müşteri memnuniyeti ön planda olduğu için, her müşterinin düşüncesi oldukça önemlidir. Her istek ve şikayet göz önünde bulundurulmalıdır.

Groupama Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi bir önceki içeriğimizde verilmiştir.

OEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

0222 211 60 00

Yorum yapın