Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
489

Odeabank, Türkiye’ de 15 Mart 2012 senesinde kurulan bir anonim banka şirketidir. 2 Ekim tarafından Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından faaliyet gösterilmesine onay verilen kurumun hissederı ise Bank Audi’dir. Merkezi tam olarak Lübnan’da bulunan ve bankacılık sektöründe hemen hemen her alanda faaliyet gösteren bu kurum bir bankacılık grubu olarak tanınmaktadır. Türkiye’deki ilk şubesini İstanbul’un Maslak semtinde açan Odeabank ardından ikinci şubesni Güneşli’ semtinde, üçüncü şubesini ise Kozyatağın’da açmıştır. 2019 senesine kadar toplamda 46 şube ile hizmet veren Odeabank kısa bir süre içerisinde büyük bir gelişme kat ederek her geçen gün daha da büyümektedir. Müşterilerilerinin memnuniyeti doğrultusunda her bir çalışmasını gerçekleştiren Odeabank onlarla iletişime Odeabank çağrı merkezi numarasından iletişime geçmekte ve destek vermektedir.

Banka günümüzde bireysel, KOBİ, ticari, kurumsal gibi alanlarda hizmet vermektedir. Özellikle bireysel alanda sunduğu mevduat fırsatları ile ön planda olan Odeabank aynı zamanda bireysel olarak sunduğu ihtiyaç, taşıt, konut kredi fırsatları ile de müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Odeabank iletişim numarasını arayarak bankanın sunduğu kredi fırsatları hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca kredi ve banka kartları ile de müşterilerine alışveriş fırsatları sunan Odeabank her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır.

Odeabank aynı zamanda internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. İnternet erişimi olan her yerden hizmet vermekte olan Odeabank, müşterilerinin şubeye gelmesine gerek kalmadan para transferi, fatura ödeme, kredi kartı borcu ödeme gibi işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabilmesini sağlıyor. Odeabank’ın internet bankacılığı ve mobil uygulaması ile ilgili yaşanan giriş sorunları için Odeabank müşteri hizmetlerini arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 8 444

Odeabank İletişim Formu

Arama Terimleri: Odeabank irtibat telefonu, Odeabank müşteri hizmetleri, Odeabank müşteri temsilcisi, Odeabank iletişim numarası, Odeabank telefon numarası, Odeabank canlı destek, Odeabank çağrı merkezi, Odeabank şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz