OBA Makarna Çağrı Merkezi Numarası

Oba Makarna Çağrı Merkezi Numarası, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmak için şirkete ait telefon numarasıdır. Şirket Gaziantep’te 1966 yılında kurulmuştur. Kaliteli ürünleri ile bilinen şirket eşsiz makarnalarını dünden bugüne sunmaktadır. Şirket 2015 yılında Özgüçlü ailesi tarafından satın alınmıştır.

OBA Makarna Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Gaziantepte 4. Organize Sanayi Bölgesinde açık ve kapalı tesisleri vardır. Açık tesisin büyüklüğü 110.000 metrekare ve kapalı tesisin büyüklüğü ise 65.000 metrekarelik büyük alanları bulunmaktadır. Ayrıca bu tesislerin büyüklüğünün yanı sıra “İtalyan Teknolojisi” ile donatılmıştır.

Ürettiği kaliteli ve lezzetli makarnaları tesadüf değildi. 2010-2012 yılları arasında 50.000.000 Euro’luk yatırım yapmış ve günlük 1.500 ton buğday kırma işlemi, sonrasında ise 1.000 ton makarna üretimi gerçekleştirmiştir. Üretmiş olduğu makarnalar sayesinde makarna camiasının en büyük firması olmayı başarmış bununla da kalmamış Türkiye de makarna markalarının birincisi olmayı başarırken, Dünyada ise ikinci makarna markası olmayı başarmıştır. Bu başarılar bunca uğraşın ve emeğin takdire şayan bir ödülü olmuştur.

Aynı zamanda firmasını büyütmek için yaptığı bazı plan-programları da vardır. Kendisine hep bir şey katmaya çalışan OBA Makarna markası yine kendine güvenerek markasını büyütmek için çok çalışmaktadır. 2017 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde yer alan 50.000 metrekarelik alanda bulunan Piyale Markasının fabrikasını bünyesine katarak kendini her geçen gün büyütmekte ve geliştirmekte olan bir makarna markasıdır. OBA Makarna Telefon Numarasını tat bozuklukları, destek ve önerileriniz için arayabilirsiniz. Tupperware Çağrı Merkezi Telefon Numarasına da ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yetişen %100 sert durum buğdayı ile makarnalarını üretiyor. OBA Makarna tüketicilerine tam 40 çeşit makarna sunar. Herbiri birbirinden lezzetli olan bu makarnalar üretildikleri fabrikada son model cihazlarla en güzel şekilde el değmemiş ürünlerini bizlere sunmaktadır. Kendini bir sürü ülkenin market raflarında göstermektedir. Başta Türkiye olmak üzere; Almanya, Afrika, İngiltere, Ortadoğu, Çin, Uzakdoğu, Ukranya, Kolombiya, Güney Kore, Hindistan ve bunun gibi  farklı 86 ülkede OBA Markasını market raflarında görmekteyiz.

OBA Makarna Müşteri Hizmetleri Numarası

0 342 323 46 00

OBA Makarna İletişim

Yorum yapın