OBA Makarna Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
599
OBA Makarna Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
OBA Makarna Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

OBA Makarna ,Gaziantep’te 1966 yılında kurulmuştur. OBA Makarna kalite ürünleri ile bilinmekte, bizlere eşsiz makarnalarını dünden bugüne sunmaktadır.
OBA Makarna 2005 yılında Özgüçlü ailesi tarafından satın alınmıştır.
Gaziantepte 4. Organize Sanayi Bölgesinde açık ve kapalı tesisleri vardır. Açık tesisin büyüklüğü 110.000 metrekare ve kapalı tesisin büyüklüğü ise 65.000 metrekarelik büyük alanları bulunmaktadır. Ayrıca bu tesislerin büyüklüğünün yanı sıra “İtalyan Teknolojisi” ile donatılmıştır.
OBA Makarna ürettiği kaliteli ve lezzetli makarnaları tesadüf değildi. 2010-2012 yılları arasında 50.000.000 Euro’luk yatırım yapmış ve günlük 1.500 ton buğday kırma işlemi, sonrasında ise 1.000 ton makarna üretimi gerçekleştirmiştir. OBA Makarna’nın üretmiş olduğu makarnalar sayesinde makarna camiasının en büyük firması olmayı başarmış bununla da kalmamış Türkiye de makarna markalarının birincisi olmayı başarırken, Dünyada ise ikinci makarna markası olmayı başarmıştır. Bu başarılar bunca uğraşın ve emeğin takdire şayan bir ödülü olmuştur.
OBA Makarna aynı zamanda firmasını büyütmek için yaptığı bazı plan-programları da vardır. Kendisine hep bir şey katmaya çalışan OBA Makarna markası yine kendine güvenerek markasını büyütmek için çok çalışmaktadır. OBA Makarna 2017 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde yer alan 50.000 metrekarelik alanda bulunan Piyale Markasının fabrikasını bünyesine katarak kendini her geçen gün büyütmekte ve geliştirmekte olan bir makarna markasıdır.
OBA Makarna Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yetişen %100 sert durum buğdayı ile makarnalarını üretiyor.
OBA Makarna tüketicilerine tam 40 çeşit makarna sunar. Herbiri birbirinden lezzetli olan bu makarnalar üretildikleri fabrikada son model cihazlarla en güzel şekilde el değmemiş ürünlerini bizlere sunmaktadır.
OBA Makarna kendini bir sürü ülkenin market raflarında göstermektedir. Başta Türkiye olmak üzere; Almanya, Afrika, İngiltere, Ortadoğu, Çin, Uzakdoğu, Ukranya, Kolombiya, Güney Kore, Hindistan ve bunun gibi  farklı 86 ülkede OBA Markasını market raflarında görmekteyiz.

OBA Makarna Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını tat bozuklukları, destek ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

OBA Makarna Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0 342 323 46 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz