Nvidia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2
1473

ABD merkezli bir teknoloji şirketi olan Nvidia 1993 yılından bu yana bilişim dünyasında ağırlıklı olarak oyunculara ve grafikerlere yönelik grafik işlemci (GPU) üretimi gerçekleştirmektedir. Mobil cihazlar ve otomotiv teknolojisi için yongada sistem üretimi gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda Nvidia çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Nvidia’ya ulaşabileceğiniz diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Genel olarak grafik işlemci yani ekran kartı üretimi gerçekleştiren Nvidia tarafından piyasaya sunulan “GeForce” ailesi ürün modelleri, dünyanın en çok kullanılan grafik işlemcileri arasında yer alır. Oyun, profesyonel görselleştirme, veri merkezi ve otomotiv gibi 4 farklı alanda son derece dinamik bir altyapı oluşturmuştur.

Bu nedenle de günümüzde sektördeki AMD ile son derece yüksek bir rekabet içerisinde bulunur. Türkiye’ de de tüketicilerin en çok terci ettiği ekran kartı üreticilerinden birisi konumunda bulunmaktadır

Nvidia Türkiye ofisi bulunmamasından dolayı Nvidia müşteri hizmetleri numarası bulunmuyor. Bunun için destek ekranından temsilcilerle görüşme gerçekleştirilebilir.

Nvidia Canlı Destek Sayfası

Arama Terimleri: Nvidia iletişim bilgileri, Nvidia telefon no, Nvidia irtibat tel, Nvidia canlı destek, Nvidia müşteri temsilcisi, Nvidia şikayet hattı, Nvidia 0850 li telefon numarası, Nvidia whatsapp hattı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz