Nusret Telefon Numarası

Nusret Gökçe, daha önceden duymayan var mı acaba ya da telefon numarasını merak etmeyen kişi kaldı mı? Nusret dünyaca ünlü kasap, şef mesleğiyle ilgilenen bir Türk vatandaşıdır. Peki ya Nusret telefon numarası, Nusret iletişim bilgileri nelerdir? Dilerseniz Nusret hakkında bilgiler verdiğimiz ve iletişim bilgilerini derlediğimiz makalemize geçelim.

Nusret

Nusret Gökçe, 9 Ağustos 1983 senesinde doğmuş Türk kasap, şef ve işletmecidir. Et pişirmesi ve kendine özgü hatta patentini dahi alarak bir aralar bayağı medyada yankılanan tuzlama şekli yani salt bae ile oldukça ünlendi. İnternet fenomeni olan Nusret Gökçe aynı zamanda Nusr-et zincir restoranların da sahibi kişidir. Türkiye’de bir çok yerde olduğu gibi Dünyanın da dört bir yanında birçok noktasında şubeleri vardır. Erzurum’da doğmuş olan Nusret Kocaeli’nde öğretim hayatını sürdürürken 6. sınıfta ailevi sorunlarından dolayı okulu bırakmak zorunda kalmıştır ve bir kasabın yanında çırak olarak işe başlamıştır. 2010 yılında Nusr-et Steakhouse isminde kendine özgü markasını oluşturan Nusret Gökçe 2017 yılında tamamıyla ünlenmiş ve internet fenomeni haline gelmiştir. Günümüzde birçok dünya devi ile ilişkileri olan Nusret Gökçe ülkemizden çıkmış tanınan nadir kişilerdendir.

Nusret Telefon Numarası

Nusret gibi ünlü birisinin telefon veyahut iletişim numarasını kim merak etmez değil mi? Hatta onca yardım yaptığı için birçok kişi iletişim kurup ihtiyaçlarına el uzatması için iletişim kurmak istemektedir. Arkadaşlar inanın sizler için çokça araştırma yaptık fakat Nusret ile ilgili iletişimlerinizi sadece sosyal medya adresleri üzerinden yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Nusret’in telefon numaraları ne yazık ki bulunmamakta olup bulunsa dahi izni olmadan paylaşmak suç teşkil etmektedir. Bu nedenle Nusret isimli kişi ile aşağıda derlemiş olduğumuz sosyal medya adreslerinde veyahut sizlere en yakın şubesini ziyaret ederek iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. Dilerseniz Nusret sosyal medya adresleri ile devam edelim.

WWW.CAGRİMERKEZİTELEFONLARİ.COM

Nusret Sosyal Medya Adresleri

Nusret sosyal medya adresleri arasında kuşkusuz en bilinen İnstagramdır, sizler için Nusret Gökçe’nin kendi instagram adresini paylaşacağız. Nusret Gökçe instagram adresi ile birlikte Nusret ile iletişime geçebilir, isteklerinizi iletebilir ve belki de muhabbet fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendisi ile iş fırsatları hakkında konuşmak isterseniz de bunun için mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz mail adresi instagramda yer almakta olup sizler için aşağıda instagram adresi ile birlikte belirteceğiz. Diğer ünlü şahıslar hakkında bilgiler edinmek için sitemizin ana sayfasına yönlendirilmek üzere lütfen buraya tıklayınız.

  • Nusret İnstagram Adresi – www.instagram.com/nusr_et
  • Nusret iş fırsatları mail adresi – nusret.gokce@outlook.com

“Nusret Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın