Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Telefon Numarası

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Telefon Numarası sayesinde Devlet Kurumlarımız arasında yer alan Osmanlı İmparatorluğu döneminden bu yana hizmet veren köklü bir kuruluşa kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Telefon Numarası Nedir?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri, uzun yıllardan beri hizmet veren bir kurumdur. Osmanlı döneminden bu zamana kadar faaliyetine devam etmiştir. Sağlamış olduğu hizmetler ile bilinir. Kimlik kartı, aile cüzdanı, doğum, ölüm, vatandaşlık, pasaport, sürücü belgesi, boşanma işlemleri, kayıt düzelttirme, çok vatandaşlık, Türk vatandaşı olmak, vatandaşlığını iptal ettirmek gibi birçok işlemi gerçekleştirmektedir. Belgeler için tüm istenenleri yapıp kolayca belgenizi alabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz işlemler için çok fazla zaman harcamazsınız. Tüm sorularınız ve danışmak istedikleriniz için Nüfus ve Vatandaşlık İşleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Mesai saatleri içinde aranan her telefona en kısa süre içinde dönülmektedir. Mesai saatleri dışında ararsanız iletişim kuramazsınız. Diğer bütün sorularınız için Nüfus ve Vatandaşlık İşleri müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Günde on binlerce telefon gelmektedir. Bu yüzden telefonlar meşgul olabilir. Ulaşamadığınız zamanlarda Nüfus ve Vatandaşlık İşleri web sitesindeki iletişim formundan kolayca irtibat kurabilirsiniz.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müşteri Hizmetleri Numarası

0312 591 21 00

0312 591 21 01

0312 591 21 02

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Çağrı Merkezi Numarası

199

Alo 199 Hattı

Yorum yapın