Nokia Çağrı Merkezi Numarası

Finlandiya merkezli teknoloji şirketi Nokia şirketinden herhangi bir destek almak istiyorsanız Nokia Çağrı Merkezi numarasını bilmelisiniz.

Nokia, Avrupa kıtasının ve hatta dünyanın en köklü şirketlerinden birisidir. Nokia Finlandiya’ da 1865 yılında kurulmuştur. Çok uluslu teknoloji şirketi Nokia, bilgi teknolojileri ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteriyor. Bugün, Nokia çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.

Nokia Çağrı Merkezi

Bir döneme damga vuran ve dünyanın en çok kullanılan cep telefonlarını geliştiren Nokia şirketi, akıllı cep telefonu pazarındaki rekabette biraz geri kalmıştır. Ancak sonradan gerçekleştirdiği Microsoft anlaşmayla yakaladığı performans verimliliği sonucunda, yeniden pazarda kendisine önemli bir pay yakalamayı başarmıştır.

Günümüzde farklı serilerdeki akıllı cep telefonu modellerinde Windows mobil işletim sistemiyle diğer markalardan farklı bir deneyim sunuyor. Bu nedenle de günümüzde oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor ki Türkiye’ de de kullanıcıların beğenisini topluyor.

Nokia 444 lü müşteri hizmetleri numarası olarak 0216 579 20 00 ile 7/24 teknik destek alınabiliyor.

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 579 20 00

Amazon Çağrı Merkezi bağlantısından ise dünyanın en önemli e-ticaret şirketlerinden olan Amazon’a ulaşabilirsiniz.

“Nokia Çağrı Merkezi Numarası” üzerine 8 yorum

 1. Nokia 6 almıştım ve aldıktan sonra yanımdaya girdim ama şimdi giremiyorum çünkü telefonum 4 haneli numaralara mesaj göndermiyor…..

  Cevapla
 2. Sayın başkanım bu zor günlerde vatandaşa sahip çıktığınızdan Allah sizden razı olsun gelecekte cumhurbaşkanımız sizi görmek istiyoruz saygilar

  Cevapla
 3. Yaklaşık iki yıl önce Nokia 6 cep telefonu aldım. Fakat şimdi hoparlöründen ses cızırtılı ve alçalan yükselen şeklinde geliyor. İki yıllık bir telefonda nasıl böyle bir arıza olabilir. Bilginize. Not: Kullanıcı hatası demeyin. Ben öğretmenim ve telefonumu özenle kullanırım. Daha önce almış olduğum Nokia telefonlarını 8 yıl dan fazla kullanmıştım. Onun için bu telefonu aldığımda beş yıldız vermiştim. Şimdi pişmanım. Vezir USLU Telefon: 05056916596 Türkiye. İlgilenirseniz şimdiden teşekkürler.

  Cevapla
 4. Nokia 3310 telefonum vatan computerdan aldim sarj olmuyordu ancak kullanici hatasi diye garanti surecinde yapilmadi tarafimdan para istendi.Bir daha nokia tercih etmeyecegim

  Cevapla
 5. Sayın Nokıa Türkiye

  Nokıa 3310 yeni version telefonum arızalandı vede internet adresinden bulduğum Nokıa yetkili servisi olan MY SRVICE LTD. Adresi ile temasa geçtim,kendileri bana cihazı ARAS KARGO aracılığı ile iletmemi söylediler aynısını yaptım,ertesi gün bahsedilen firmadan servis yetkilisi olarak kendisini tanıtan ÖZCAN isimli kişi beni arayarak telefonnumun masrafının 257.-TL olacağını parayı telefonuma mesajla gelen bankaya havale ettikten sonra onarılıp ertesi gün bana kargolanacağını söyledi,ben denilenleri kabul edip 2 saat sonra parayı firmanın HALKBANK hesabına Eft yaptım dekontu mevcut,o gün beni arayan olmadı ertesi gün ben servisi aramak istedim 20-25 dakika hatta bekletildikten sonra kendisinin OKAN olduğunu ve o firmanın yetkili Müdürü olarak tanıtan kişi telefona yanıt verdi,kendisine telefonumun durumunu sorduğumda ödeme yapıp yapmadığımı sordu,bende yaptığımı söyledim,kendisi bana bir çok kişinin havale yaptığını bunu göremediğini bunun kontrolü için muhasebeye ileteceğini sonra bana dönü yapacağını daha sonra telefonumun işlemi yapılabileceğini söyleyince zaten 25 dakika telefonda bekletildikten sonra birde tatmin edici bir cevap alamamanın stresi ile kendisine kasti olarak 1 ayda telefonum bana gelirmi dedim,kendisi alaylı bir ifadeyle hayır 1 ay değil 2 ayda gelir demsiyle bende sen benimle dalgamı geçiyorsun kelimesini biraz argo olarak sordum vede telefonu suratına kapattım.
  Aynı gün öğleden sonra aynı numarayı aradım bir bayan yanıt verdi ve telefonmun durumunu sordum,kendisi bana parayı aldıklarını fakat 6 saat önce OKAN denilen yetkili müdür denilen şahsa hakaret edici konuştuğumdan dolayı OKAN denilen şahıs bana telefonu kanuni hakları oaln 21 gün sonra teslim edebileceklerini söyledi,zaten sinirli olan ben dahada sinirlenerek hakaret ettim tabiki kabul ediyorum ama siz veya başka bir müşteri olsaydı nasıl davranırdı acaba? Oradaki kendisini şirket yetkilisi olarak tanıtan kişi konuyu tamamen kişiselleştirerek firmayı kullanıyor yani NOKIA ismini kullanıyor,tespiti yapılmış ve ödemsi yapılmış bir cihazı 21 gün bekletmeye hakkı yokmuş,bununla ilgili gerekli yerlere baş vuracağım ama öncelikle sizin bilmenizi istedimki yetkili bir firma olarak gereğini yapın ve böyle kendisini NOKIA ismini kendisine mal ederek kişisel duygularını tatmin eden çalışana gerekli uyrının ve dersin verilmesini sizden rica ediyorum.
  Ahmet Akaylar

  Muhattap şirket : My Servıces
  Tel. :08508111990 Bahçelievler-İstanbul

  Cevapla
 6. Slm nokia 6 almisdim garantibitmeden ses problemi vardi servisine gonderdm ve benim calisan telefonum bozulmus ve geri gonderdiler ilgili birimlere sikaet etcem

  Cevapla
Yorum yapın