Nivea İletişim Telefon Numarası

0
246

Nivea markası tam olarak 1882 senesinde Almanya ülkesinde kurulan bir kişisel bakım firmasıdır. Alman Beiersdorf tarafından kurulan Nivea şirketinin kurucusu ise  Paul Carl Beiersdorf tarafından kurulmuştur. Sene 1911 olduğunda ise Nivea ilk kez kendi markasına ait olan yağ emülsiyonunu üretmeye başladı. Oscar Troplowitz tarafından sahiplenilen şirketin adı ise Latince’den esinlenmiştir. Latince’de ‘kar beyazı’ anlamına gelen Nivea, 1922 senesinde ilk kez sadece erkekler için ürettiği kozmetik ürünleri ile gündeme gelmiş ve birçok kişinin favori markasından birisine dönüşmüştür. Tıraş sabunu üreten Nivea markası daha sonra tıraş için köpük, jel gibi ürünler üreterek adından bahsettirmiştir. Türkiye’de de oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Nivea firması hemen hemen Türkiye’deki tüm kozmetik mağazalarında yer almaktadır. Nivea müşteri hizmetlerini arayarak Nivea markasının ürünleri hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nivea çağrı merkezini arayarak markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. 7/24 müşterileri ile iletişimde olan Nivea markası müşteri odaklı olarak çalışmakta ve faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yüz, vücut, güneş, erkek, kadın, çocuk bakım gibi ürünler üreterek müşterilerinin kişisel bakım ihtiyaçlarını tamamlayan Nivea firması aynı zamanda eczanelerde de yer almaktadır. 100 yıldan fazladır kişisel bakım alanında hizmet vermekte olan Nivea her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır. Nivea müşteri temsilcisini arayarak yetkililerden destek alabilirsiniz.

Nivea Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

+90 (212) 349 16 00

Arama Terimleri: Nivea irtibat telefonu, Nivea canlı destek, Nivea çağrı merkezi, Nivea müşteri hizmetleri, Nivea müşteri temsilcisi, Nivea şikayet hattı, Nivea iletişim numarası, Nivea telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz