Nivea İletişim Numarası

1882 yılında Almanya’da kurulan şirkete Nivea İletişim Numarası sayesinde ulaşabilirsiniz. Kişisel bakım firması olan Nivea’nın kurucusu Paul Carl Beiersdorf’dur.

Nivea İletişim Numarası Nedir?

Sene 1911 olduğunda ise Nivea ilk kez kendi markasına ait olan yağ emülsiyonunu üretmeye başladı. Oscar Troplowitz tarafından sahiplenilen şirketin adı ise Latince’den esinlenmiştir. Latince’de ‘kar beyazı’ anlamına gelen Nivea, 1922 senesinde ilk kez sadece erkekler için ürettiği kozmetik ürünleri ile gündeme gelmiş ve birçok kişinin favori markasından birisine dönüşmüştür. Tıraş sabunu üreten Nivea markası daha sonra tıraş için köpük, jel gibi ürünler üreterek adından bahsettirmiştir. Türkiye’de de oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Nivea firması hemen hemen Türkiye’deki tüm kozmetik mağazalarında yer almaktadır. Nivea müşteri hizmetlerini arayarak Nivea markasının ürünleri hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabileceğiniz gibi alışveriş hakkında daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Nivea çağrı merkezini arayarak markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. 7/24 müşterileri ile iletişimde olan Nivea markası müşteri odaklı olarak çalışmakta ve faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yüz, vücut, güneş, erkek, kadın, çocuk bakım gibi ürünler üreterek müşterilerinin kişisel bakım ihtiyaçlarını tamamlayan Nivea firması aynı zamanda eczanelerde de yer almaktadır. 100 yıldan fazladır kişisel bakım alanında hizmet vermekte olan Nivea her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır. Nivea müşteri temsilcisini arayarak yetkililerden destek alabilirsiniz.

Nivea Çağrı Merkezi Numarası

+90 (212) 349 16 00

“Nivea İletişim Numarası” üzerine bir yorum

  1. 26 yildir nivea men sport ve nivea men silver protect kullaniyorum. Son bir yildir kaliteyi cok bozdunuz. Kutularin uzerindeki ibare olanlar saclarimi cok sert yapiyor ve artik sampuan kokusu gelmemeye basladi. Icerisindeki karisimlarda hata var. Artik kullanmayacagim.26 yildir sorunsuz ve severek kullandim. Insallah bu yazim sirket yetkkililerine ulasir. Tesekkurler

    Cevapla
Yorum yapın