Nivea Çağrı Merkezi Telefon Numarası

 Nivea telefon numarası kaçtır? Nivea çağrı merkezi telefon numarası bilgileri nelerdir? Günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan ve köklü bir geçmişe sahip olan Nivea markası hakkında bir takım bilgiler özellikle son dönemlerde merak konusu olmuştur. Nivea markası hakkında sizlere bilgi vermek ve Nivea çağrı merkezi telefon numarasını paylaşmak adına bu konuyu açma gereği duyduk. Ekibimiz ile birlikte yaptığımız araştırmaları sizlere aktarmaya dilerseniz Nivea hakkındaki ufak tefek bilgiler ile başlayalım.

Nivea

Nivea markası son zamanlarda hemen hemen neredeyse marketlerde dahi satılır hale gelecek kadar yaygınlaşmıştır. Nivea markasının doğuşu oldukça geçmişe dayanmaktadır. Nivea cilt ve bakım ürünleri adına ürerim yapan bir marka olup, Eczacı Paul Beiersdorf tarafından 1882 senesinde Almanya’da icat edilmiştir. Bu icat öyle bir icattır ki adeta kozmetik sektöründe bilinenin aksine yepyeni bir dönem başlatmıştır. Nivea markasının ismini nereden aldığını da oldukça merak ediyorsunuz değil mi? Peki ya Nivea markasının logosunu hiç düşündünüz mü? Evet evet tamamen bağdaşıyor. Nivea kelimesi Latince’de kar beyazı anlamına gelen kelimelerden türemiştir. 1922 yılına geldiğimiz vakitte şirket ilk kez erkekler için kozmetik üretimi yapmıştır, bu ürün birçok kişinin günümüzde dahi kullanmış olduğu tıraş sabunudur. Günümüzde Nivea markası değerli müşterilerine tıraş köpüğü, deodorant, parfüm, şampuan, losyon, krem, duş jelleri ve kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır.

Nivea Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Günümüzde bu kadar başarıya ulaşmış olan bir markanın telefon numarasını düşünmemek, bilmemek ve araştırmamak elde değil. Nivea gibi bir marka elbette ki müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak adına çağrı merkezi kullanmaktadır. Nivea telefon numarası için 0212 349 16 00 numaralı Nivea çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Nivea markası ayrıca ürünler hakkında bilgiler edinmeniz için farklı bir telefon numarası daha kullanmaktadır. Nivea telefon numarası olan 0850 522 03 73 numaralı telefon numarasını arayarak ulaşabilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nivea Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Nivea telefon numarasını aradığımız vakitte müşteri hizmetleri ile görüşmek istediğimiz sürede oldukça fazla beklemekteyiz. Bu süreçte oldukça sıkıldığımızı söylemekten kesinlikçe çekinmemekte olup bunun için araştırmada bulunduk. Nivea müşteri hizmetleri direkt bağlanma için Nivea iletişim formunu kullanmamızın daha mantıklı olduğunu düşünen ekibimiz ile sizler için iletişim formunu bulduk. Nivea müşteri hizmetleri direkt bağlanma için lütfen buraya tıklayınız. Cagrimerkezitelefonlari.com ayrıcalığı ile.

Nivea Sosyal Medya Adresleri

Nivea sosyal medya hesapları üzerinden mevcut ve güncel kampanyalar hakkında ilk sizler bilgi sahibi olabilir ve bütün duyuruları inceleyebilirsiniz. Sizler için cagrimerkezitelefonlari.com sitesi olarak Nivea sosyal medya adreslerini derledik.

Nivea Şikayet Telefonu

Nivea markası günümüzde her ne kadar çok kullanılıyor olsa dahi oldukça fazla şikayet aldığı zamanlar olmaktadır. Genellikle yanlış kargo gönderimi ya da eksik kargo gönderimi şikayeti yaşanan firma ile ilgili bu tarz şikayetlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bildirebilmeniz mümkündür. Ayrıca aşağıdaki yer alan telefon numarası ile birlikte Nivea şikayet telefonunu arayabilir ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Nivea Şikayet Telefonu-0212 349 16 00


Nivea çağrı merkezi paylaşımız gibi diğer markalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın