Nissan İletişim Numarası 2021

Nissan İletişim Numarası bilgisi sayesinde asıl adı Nissan Jidösha Kabushiki Gaisha olan Japonya merkezli şirkete herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. İlk olarak 1910 yılında Kaishinsha Motor Works şirketi adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1925 yılında şirketin isminde değişikliğe gidilerek şirket kurucuları olan Kenjiro Den, Rokuro Aoyama ve Meitaro Takeuchi’nin soyisimlerinin baş harfleri alınarak DAT Motorcar Co. ismiyle değiştirilmiştir.

Nissan İletişim Numarası Nedir?

Nissan İletişim Numarası bilgisi içeriğimizin devamında sizlere verilmiştir. Şirket ilk aracının isminide DAT koyarak piyasay sürmüştür. Aradan geçen zamandan sonra Jidosha Seizo şirketi ile Nihan Sangyo şirketi birleşerek Nissan Motor Co. Ltd adıyla hizmet vermeye devam etmiştir. Nissan markası otomotiv sektöründe himet veren Renault ve Ford markaları ile ortak olmaları sonucunda fabrikalar açmışlardır. Ortaklık sayesinde birçok farklı özelliği bulunan araçları piyasaya süren Nissan uluslararası alanda kaliteli ve güvenli sürüş deneyimi sağlayan araçlarını satışa sunmuştur. Dünya genelinde Kuzey Amerika ve Avrupa’da bulunan üretim tesislerinde araçlarının üretimini yapmaktadırlar. Bütçenizi zorlamadan araç sahibi olmanıza imkan sağlayan Nissan müşterilerine özel birçok fırsat ve kampanyaları bulunmaktadır.

Nissan markasına ait araçların özellikleri arasında bulunan hız sabitleyici, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi ve park yardımcısı sayesinde güvenli sürüş deneyimi ve uygun fiyatlı araçlarını satışa sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Nissan müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Nissan çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Nissan Müşteri Hizmetleri Numarası

0800 211 61 63 – 0212 225 49 59

Nissan İletişim

Yorum yapın