Nike Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Dünya çapında tanınırlığa ulaşmış spor ürünleri markası Nike en çok çeşitli spor ayakkabısı çeşitleri ve rahat eşofman modelleri ile ön plana çıkıyor. Nike müşteri hizmetleri haftaiçi günlerde aktif bir şekilde öneri, talep ve şikayetlerinizi dinlemek üzere hizmete hazır durumda. Amerika merkezli firma ürünlerini internet sayfasında da sergilemekle birlikte detaylı ürün açıklamaları ve kampanyalara da sahip. Nike müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebiliriz? Nike şikayet hattı nedir? Nike sipariş telefon numarası nedir? Nike şikayetlerimizi nasıl bildirebiliriz?

Nike

Nike dünya çapında ün salmış kalitesinden söz ettiren özgün tasarımlara sahip. Nike marka bünyesinde yalnızca spor ayakkabılar değil, eşofman modelleri, sırt çantaları ve günlük çantalar, futbol topları, çeşitli spor ekipmanları ve krampon ayakkabılar da mevcut. Ayrıca çocuk kategorisinde antrenman ayakkabıları, çocuk sırt çantaları ve koşu ayakkabıları da seçenekler arasında yer alıyor.

İlk kurulduğu zamanlarda Phil Knight ve Bill Bowerman işbirliğinde kurulmuş olan firmanın ilk adı Blue Ribbon Sports idi. Sonradan Yunan mitolojisinde yer alan zafer tanrıçasının ismi olan Nike, firmanın adı olarak değiştirildi. Firma dünya çapında pek çok şube ve ürün seçeneği bulunduruyor.

Nike İletişim Hattı

Nike, tüketici olarak dünyanın neresinde alışveriş yapmış olursanız olun size aklınızdaki bütün sorular hakkında yardımcı olmaya hazır bir kurumsal iletişim seçeneği hizmetine sahip. Nike Türkiye iletişim şubesi ise Esentepe Mahallesi Şişli, İstanbul konumunda yer alıyor. Nike müşteri hizmetleri telefon numarası ise +90 850 723 64534 olarak tüketicilerle paylaşılmış durumda.

Nike Şikayet İletişim Hattı

Nike ürünler ve siparişler ile ilgili sorularınız için pazartesi günleri ile Cuma günü arası saat 09.00 ile 18.00 arasında müşteri hizmetleri imkanına sahip bir marka. Sorularınız için 0212 365 04 90 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz. Ayrıca ürünler ve siparişler hakkında şikayet ve sorularınız için Nike firmasına e-posta gönderebilirsiniz. Bunun dışında Nike internet sitesinde kargo ve teslimat hakkında bilgi alabilir ve iade şartlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Nike ile ilgili ödeme seçenekleri de firma internet sayfasında mevcut.

Ayrıca sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın