Nike Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Yorumlarda yer  alan yoğun istek üzerine bu makalemizde dünyaca ünlü spor giyim markası olan Nike çağrı merkezi telefon numarası ve firma hakkında sizlere bahsedeceğiz. Nike firması hakkında merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulurken aynı zamanda Nike şikayet telefonu ve Nike müşteri hizmetleri telefon numarası gibi bilgileri de öğrenebilirsiniz. Nike hakkında merak ettiğiniz bütün her şeyi öğrenmek için makalemize göz atabilirsiniz.

Nike Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Genel ürün yelpazesinde spor kıyafetleri, spor ekipmanları, spor ayakkabısı ve spor aksesuarları yer almaktadır. Kurulduğunda ilk adı “Blue Ribbon Sports” olsa da daha sonra adı Yunan mitolojisindeki “Zafer Tanrıçası” Nike’den esinlenerek, Nike olarak değiştirilmiştir. Günümüzde Air Jordan ve Nike Golf şeklinde alt markaları ve Converse gibi bağımsız markalarında sahibidir. Özellikle futbol branşında hem milli takımlar nezdinde hem de kulüpler nezdinde dünya genelinde çok sayıdaki organizasyon ve kulüple forma üretim anlaşmaları bulunmaktadır.

Türkiye genelindeki yüzlerce mağazasıyla spor tutkunlarına ve sporculara spor giyim kategorisinde hizmet veren şirket için Nike 444’lü müşteri hizmetleri birimi 0212 365 04 90 numarasıyla hafta için 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Nike Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Nike Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nike Şikayet Telefon Numarası

Nike gibi dünya devi bir marka oldukça geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Hal böyle olunca ister istemen memnun müşteriler kadar mutsuz müşterilerin de olması doğal bir durumdur diyebiliriz. Bunun için Nike markası kurumsallığını öne çıkararak müşteri hizmetleri şikayet telefonu aracılığı ile müşteri şikayetlerini dinlemektedir. Nike şikayet telefon numarası 0212 365 04 90 numaralı telefon olup hafta içi mesai saatlerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Sizlere Nike Çağrı Merkezi Telefon Numarası için yazımızda firma ile ilgili tüm detayları aktarmaya çalıştık. Nike firması müşteri temsilcisine paylaştığımız numaradan ulaşıp direk bağlanabilirsiniz.

Yorum yapın