Nike Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1310
Nike Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Nike Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünya genelinde en çok tercih edilen spor giyim ve aksesuar markaları arasında yer alan Nike, kulüp, organizasyon ve sporcu anlaşmaları ile sporun her dalında yer alıyor. 1971 yılında ABD merkezli olarak kurulan ve uluslararası kapsamda faaliyet gösteren bir spor giyim markasıdır. Yazımızda Nike çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedilmiştir.

Genel ürün yelpazesinde spor kıyafetleri, spor ekipmanları, spor ayakkabısı ve spor aksesuarları yer almaktadır. Kurulduğunda ilk adı “Blue Ribbon Sports” olsa da daha sonra adı Yunan mitolojisindeki “Zafer Tanrıçası” Nike’den esinlenerek, Nike olarak değiştirilmiştir. Günümüzde Air Jordan ve Nike Golf şeklinde alt markaları ve Converse gibi bağımsız markalarında sahibidir. Özellikle futbol branşında hem milli takımlar nezdinde hem de kulüpler nezdinde dünya genelinde çok sayıdaki organizasyon ve kulüple forma üretim anlaşmaları bulunmaktadır.

Türkiye genelindeki yüzlerce mağazasıyla spor tutkunlarına ve sporculara spor giyim kategorisinde hizmet veren şirket için Nike 444 lü müşteri hizmetleri birimi 0212 365 04 90 numarasıyla hafta için 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Nike Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 365 04 90 (9.00 – 18.00 | Pazartesi – Cuma)

Nike Türkiye Adresi
Esentepe Mah.
Büyükdere Cad. No:175
Levent 34394
Şişli/İstanbul

Arama Terimleri: Nike iletişim bilgileri, Nike telefon no, Nike irtibat tel, Nike canlı destek, Nike müşteri temsilcisi, Nike şikayet hattı, Nike 0850 li telefon numarası, Nike whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz