Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

8
1722
Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı
Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Televizyonda görmeye alışık olduğumuz isimlerinden birisi olan, vermiş olduğu dini bilgiler ve paylaştığı dualar ile pek çok kişi tarafından sevilerek izlenen Nihat Hatipoğlu, din uzmanıdır. Nihat Hatipoğlu’na telefonla ulaşmak için yazımızda bulunan Nihat Hatipoğlu iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi iletişim bilgilerini yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

11 Mayıs 1955 tarihinde Diyarbakır’da doğumlu olan Nihat Hatipoğlu; babasının memur olması dolayısıyla çocukluk yıllarında pek çok kez şehir değiştirmiş, ilköğretim eğitimini Diyarbakır, Siirt ve Malatya şehirlerinde tamamlamıştır. Ortaöğretim eğitimini 1975’de Uşak Lisesi’ni tamamlayan Hatipoğlu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1981 yılında mezun olmuştur. Yine Ankara Üniversitesi’nde Hadis Ana Bilim dalında Kur’an-ı Kerim’in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü isimli tezi ile doktora ünvanını kazanan Nihat Hatipoğlu, 2000 yılında doçent; 2012 yılında ise profesör olmuştur.

Televizyonlarda ilk kez Kanal A isimli kanalda görünen Hatipoğlu; 5 yıl boyunca bu programı sunmuş; 2004 yılında da Flash TV’ye transfer olarak Ramazan ayına özel program sunmuştur. Yıl 2005 olduğunda Star TV’de sahur ve Dosta Doğru programlarını sunmuştur. 2010 yılına kadar Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Nihat Hatipoğlu, 2010 yılında ATV’ye transfer olmuş ve 2010’dan bu zamana kadar ise ATV ekranlarında sunmuş olduğu dini programları ile bilinmektedir. Ayrıca aktif olarak Arifan ve Hedef Radyo isimli radyo kanallarında da dini sohbet üzerine bir radyo programı yapmaktadır.

Nihat Hatipoğlu; her perşembe akşamı cuma gecesi için özel dini program, her ramazan ayında iftar ve sahur programları, kandil ve özel mübarek günlerde yine ATV ekranlarında programını sunmaktadır. Nihat Hatipoğlu’nun şuanda ATV ekranlarında sunmuş olduğu programlar şunlardır; Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru, Nihat Hatipoğlu ile Kur’an ve Sünnet.

Pek çok kişinin aklına din ve İslamiyet ile ilgili sorular takılmaktadır. Özel ve genel olmak üzere insanlar tüm sorularını Nihat Hatipoğlu soru sorma telefon numarası üzerinden programın canlı yayınına telefon ile bağlanarak veya stüdyo üzerinden söz hakkı alarak Nihat Hatipoğlu’na sorabilmektedir. Nihat Hatipoğlu, bilgisinin yeterliği kadarı ile bu sorulara en uygun cevapları vermekte, sorulan sorulara yorum katmaktadır.

Ayrıca programa ara ara ünlü ilahi sanatçıları ve diğer din uzmanları da konuk olmaktadır. Nihat Hatipoğlu; kimsenin bilmediği özel duaları, anlattığı mucizeler ve sorulan sorulara en iyi yanıtı vermesi ile tanınır. Şuanda Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde rektör olarak görevini sürdürmektedir.

Nihat Hatipoğlu’na hem telefon yolu ile hem de WhatsApp üzerinden ulaşabileceğiniz bir numara bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla aklınıza takılan tüm soruları, anlatmak istediğiniz başınızdan geçen tüm olayları ve dua taleplerinizi Nihat Hatipoğlu’nu arayarak bizzat bildirebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Canlı Yayın Telefon Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu WhatsApp Hattı Numarası
0554 888 61 08

Burada dikkat etmeniz gereken husus ise şudur; yukarıda vermiş olduğumuz Nihat Hatipoğlu telefon numarası irtibat bilgilerini program yayına başladığı zaman canlı yayın esnasında aramanız gerekmektedir. Reklam aralarında da aramaya devam edebilirsiniz. Yoğun talep olduğu için telefon meşgul çalabilir, sürekli aramayı deneyiniz.

Arama Terimleri: nihat hatipoğlu iletişim bilgileri, nihat hatipoğlu telefon no, nihat hatipoğlu canlı destek hattı, nihat hatipoğlu müşteri temsilcisi, nihat hatipoğlu şikayet hattı, nihat hatipoğlu çağrı merkezi iletişim telefon, nihat hatipoğlu mesaj gönder, nihat hatipoğlu destek hattı

8 YORUMLAR

  1. ŞAHSIM İŞ ADAMIYKEN İFLAS ETTİM. ICRALIK VE MAHKEMELERİM DEVAM EDIYOR.EVİME HACİZ MEMURLARI VE POLİS GELDI.SIZE İSPAT EDERIM.VEYA İCRA DOSYALARIMI GÖNDEREBILIRIM.EVİNİZE POLIS VE HACİZ MEMURLARI GELSE.BU DURUMDA BİR DÜŞÜNÜN SIZIN VE AİLENİZİN PİSKOLOJİSİ NE OLURDU.EGER NASİBİMDE VARSA ZEKÂTINIZA İHTİYACIM VAR.RABBİM SİZE VE AILENİZE GÖNÜL RAHATLIĞI VERSIN.CAFER SARIKAYA 0533 321 32 67 SENEYE İNŞALLAH RABBİM ZEKATINI VEREN KUL OLMAYI NASIP ETSİN

  2. Hocam çok güzel Namaz kılıyordum bir Bayan arkadaşla tanıştım namazkilmayi boşladım Anladimki bu arkadaş hayırlı değil tekrar Namaz kılıp tövbe etmek istiyorum kabul olurmu günahlarım affolurmu

  3. Yorumunuzu bekliyorum ne olur hocam yardımcı olun tekrar töbe edip namaz kılmak istiyorum anladimki Allahtan başka ilâh yoktur namazlarımı boşladım için çok pişmanım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz