New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1
775
New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Uluslararası giyim sektörünün en köklü ve en eski şirketlerinden birisi olan New Balance markasının kuruluşu 1906 yılına kadar uzanmaktadır. Bu yazımızda sizlere New Balance çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Orijinal adı New Balance Athletics Inc olan New Balance, Boston, ABD merkezli çok uluslu bir spor giyim şirketidir. Ürün yelpazesinde spor ayakkabısı, spor giyim, spor ekipmanları ve malzemeleri gibi ürün grupları bulunuyor. Yüksek kalitesi ve teknolojisiyle her spor branşında veya gündelik yaşantı içerisinde sportif ve rahat bir giyim tarzının yakalanabilmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Spor tarzda giyimde her zaman en iyi ve en kaliteliyi en uygun fiyatlarla satın alabilmeye yardımcı oluyor. Her spor branşına özel ürünleriyle de spor faaliyetlerinde ciddi bir avantaj sağlıyor.

Türkiye’ de en yaygın mağazacılık ve müşteri hizmet ağına sahip olan çok uluslu yabancı spor giyim markalarından birisi olmasıyla birlikte New Balance 444 lü müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veriyor. New Balance çağrı merkezi için 444 83 72 numarası kullanılabiliyor.

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 83 72

New Balance İletişim Mail Adresi
info@newbalance.com.tr

New Balance Türkiye Müdürlüğü Adresi
Sultan Selim Mh. Uçar Sk. No: 3 Kağıthane / İstanbul Türkiye

Arama Terimleri: New Balance iletişim bilgileri, New Balance telefon no, New Balance irtibat tel, New Balance canlı destek, New Balance müşteri temsilcisi, New Balance şikayet hattı, New Balance 0850 li telefon numarası, New Balance whatsapp hattı

1 Yorum

  1. merhaaba sizden alıdıgım mart ayında ayakkabı var açılma yaptı nereye gönderebilirim acaba
    tüm telefonları aradım hepsi kapalı donuş beklıyorum
    0533 608 27 35

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz