Network Telefon Numarası Nedir?

Network Telefon Numarası bilgisi ile 1999 yılında Ay Marka Mağazacılık A.Ş. adı ile giyim sektöründe hizmet vermeye başlayan Network şirketine ulaşabilirsiniz. Mağazalarında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Şirket birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur.

Network Telefon Numarası 2022

Kadın ve erkek giyim alanında hizmet veren şirket Network Limited ve Network Black adı altında ürünleri ile Ay Marka adı altında müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca şirket ayakkabı alanında bot, spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Bunun yanı sıra çanta, cüzdan, kravat ve çorap gibi aksesuar alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur.

Mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Network mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır.

Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Network müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Network çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Ekol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile de Ekol şirketine ulaşabileceğiniz bilgiler ilgili bağlantıda aktarılmıştır.

Network Müşteri Hizmetleri Numarası

444 36 62

NetWork İletişim

Yorum yapın