Netspeed Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

3
1445

Netspeed, Denizli merkezli olarak kurulan Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde telekomünikasyon hizmeti veren özel bir kuruluştur. Bireysel ve kurumsal abonelerine ADSL ve fiber internet hizmeti sunan şirket son yıllarda adından sıkça bahsettirmektedir. Bu yazımızda sizlere Netspeed çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Netspeed iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Taahhütsüz oluşu, altyapı olmayan yerlere bile internet hizmeti sağlayabilmesi, uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile yeni kurulmuş olmasına rağmen pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Netspeed 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Netspeed müşteri temsilcisine haftanın her günü ve her saati kolayca ulaşabilirsiniz.

Netspeed Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 800 5 800

Netspeed Teknik Destek Hattı Telefon Numarası
0850 532 0 217

Netspeed Genel Müdürlük Adresi
Netspeed İnternet A.Ş Değirmenönü Mah. Saltak Cad. No:136, 20010 Merkezefendi/Denizli

Yukarıda bulunan Netspeed iletişim bilgileri aracılığıyla Netspeed müşteri temsilcisi ile görüşebilir; internet bağlantınızdaki ortaya çıkan teknik sorun ve problemleri bildirebilir, abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir, fatura bilgilerinizi öğrenbilirsiniz. Ayrıca tüm Netspeed şikayet, soru, öneri ve görüşlerinizi de bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: Netspeed iletişim bilgileri, Netspeed telefon no, Netspeed irtibat tel, Netspeed canlı destek, Netspeed müşteri temsilcisi, Netspeed şikayet hattı, Netspeed 0850 li telefon numarası, Netspeed whatsapp hattı

3 YORUMLAR

  1. 10/16/2019 da yanlışlıkla 3 ayrı ürün aldım ve aynı anda ürünlerin iptalini verdim ama kredi kartıma yansımış ne düzeltilecek teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz