Natro Hosting Müşteri İletişim Telefon Numarası

0
309
Natro Hosting Müşteri İletişim Telefon Numarası
Natro Hosting Müşteri İletişim Telefon Numarası

Natro hosting, 1999 yılından beri sunucu ve domain kiralama alanında kaliteli bir şekilde hizmet veren, destek sistemiyle her sorunu çözmeye yardımcı olan bir şirkettir. Son yıllarda kullanımı ülkemizde yaygınlaşmıştır. Ülkemizde kullanıcı deneyimi bakımından en yüksek performans veren sunucu firmasıdır. Domain kayıtlarını almaması, transfer ücretlerini gereksiz arttırmaması kaliteli özellikleri arasında sayılabilir. İstanbul merkezli bir kuruluş olmasıyla beraber, kullanıcılarının tüm firmalardaki sorunlarına yardımcı olmaya çalışan bir ekibe sahiptir.

  • Natro Hosting Blog bölümü sayesinde kullanıcılarına sunucular hakkında detaylı bilgi vermekte, sık sorulan soruların cevabını vermektedir. Blog kısmına içerik giren yazarların hepsi sunucu alanında kendini göstermiş olan kişilerdir.
  • Natro hosting, verdiği tüm hizmetleri satın aldıktan sonra 15 güne kadar iade şansı sunmakta olup, hizmetlerini sürekli olarak daha iyiye götürmeyi amaçlıyor. Sunucularınızda ki veriler Türkiye’de tutulduğundan dolayı hız veya performans konusunda sorun yaşamıyor, Türkçe destek alabiliyorsunuz. Ayrıca müşteri hizmetleri hakkında geri bildirimde bulunma hakkınız sayesinde memnun kalmadığınız kişi hakkında yorum yapabiliyor, iyileştirmeye yardımcı olabiliyorsunuz.

Natro Hosting firması, misyon olarak kullanıcılarının memnuniyetini arttırma, verilerin gizliliğine hat safhada önem verme ve hizmetlerini iyileştirmek olarak belirlemiştir.

Şimdiye kadar milyonlarca domain kiralanmış olan, binlerce memnun müşterisi olan bir firmadır. Domain fiyatı olarak piyasanın en ucuzunu sunarak, yenileme ücretlerini olabildiğince düşük tutmuştur. Alan adı ve sunucuyu ayrı bir şekilde ucuza alabilme, kurumsal e-posta hizmetlerinin kalitesi de Natro’nun türkiye içerisinde bu kadar yaygınlaşmasının ana nedenlerinden biridir.

Sadece kendine özel sunucu almak isteyenlere özel de VPS sunucular kiralayan natro, tam yönetimi sizde olan sunucular da sunmaktadır. Bunların fiyatları diğerlerine göre daha yüksektir. Bunun sebebi ise, her sunucunun tek müşteriye ayrılmış olmasından kaynaklanmaktadır.

 

Natro Hosting Müşteri İletişim Telefon Numarasını her türlü tektik destek talebiniz ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Natro Hosting Müşteri İletişim Telefon Numarası :  0 (212) 213 1 213

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz