Nadir Kitap İletişim Telefon Numarası

0
235

Nadir Kitap Türkiye’de internet sitesi üzerinden hizmet veren kitabevidir. İlk olarak 2006 yılında internet sitesinde faaliyetlerine başlamıştır. İnternet sitesi Nadir Kitap Bilişim ve Reklamcılık Limited Şirketi tarafından yönetilmektedir. Nadir Kitap’ın uygun fiyatlı ürünleri sayesinde internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerine hizmet vermektedir. Farklı alanlarda kitapları bulunmasına rağmen dergicilik alanında ürünleri bulunmaktadır. Nadir Kitap ürünleri arasında sadece tek bir alana yönelik kitaplarını piyasaya sürmemiştir. Ürünleri arasında kitapları için bilim, teknik, çizgi roman, çocuk, edebiyat, sağlık, hukuk, spor, sanat ve sınav alanlarında, dergileri için bilgisayar, bilim, teknik, mizah, coğrafya, spor, otomobil, sağlıklı yaşam, mimarlık ve moda alanlarında ürünleriyle hizmet vermektedir. Nadir Kitap internet sitesi kitap ve dergilerine ek olarak koleksiyon adı altında afiş, poster, belge, kartpostal, gazete arşivi, plak, pul, takvim, film ve müzikle ilgilenen müşterilerine özel ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ayrıca internet sitesinde sadece kendi ürünlerini değil siteye üye olan sahaf, ikinci el kitapcı ve kitap dükkanlarınında ürünlerini basımı durdurulmuş veya yeni basılmış kitapların çeşitlerinin artması amacıyla satışa sunmuştur. Nadir Kitap müşterilerinin istedikleri kitabevinden veya yayından kolayca ve güvenli bir şekilde bütçelerini zorlamadan alışveriş yapmalarına imkan sağlamıştır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek alışveriş sırasında yaşadıkları sorunlar ve sormak istedikleri sorular için Nadir Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Nadir Kitap çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Kitapların içerikleri, ödemeleriniz ve kargo işlemleri hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

Nadir Kitap müşteri iletişim telefon numarası: 0212 481 80 85

Arama terimleri: Nadir Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Nadir Kitap çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz