Nadir Kitap İletişim Telefon Numarası 2021

Nadir Kitap İletişim Telefon Numarası bilgisi ile internet üzerinde e-kitap hizmeti veren Nadir Kitap şirketine herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. İlk olarak 2006 yılında internet sitesinde faaliyetlerine başlamıştır. İnternet sitesi Nadir Kitap Bilişim ve Reklamcılık Limited Şirketi tarafından yönetilmektedir. Nadir Kitap’ın uygun fiyatlı ürünleri sayesinde internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerine hizmet vermektedir.

Nadir Kitap İletişim Telefon Numarası Nedir?

Farklı alanlarda kitapları bulunmasına rağmen dergicilik alanında ürünleri bulunmaktadır. Nadir Kitap ürünleri arasında sadece tek bir alana yönelik kitaplarını piyasaya sürmemiştir. Ürünleri arasında kitapları için bilim, teknik, çizgi roman, çocuk, edebiyat, sağlık, hukuk, spor, sanat ve sınav alanlarında, dergileri için bilgisayar, bilim, teknik, mizah, coğrafya, spor, otomobil, sağlıklı yaşam, mimarlık ve moda alanlarında ürünleriyle hizmet vermektedir. Nadir Kitap internet sitesi kitap ve dergilerine ek olarak koleksiyon adı altında afiş, poster, belge, kartpostal, gazete arşivi, plak, pul, takvim, film ve müzikle ilgilenen müşterilerine özel ürünlerini piyasaya sürmüştür.

Ayrıca internet sitesinde sadece kendi ürünlerini değil siteye üye olan sahaf, ikinci el kitapcı ve kitap dükkanlarınında ürünlerini basımı durdurulmuş veya yeni basılmış kitapların çeşitlerinin artması amacıyla satışa sunmuştur. Nadir Kitap müşterilerinin istedikleri kitabevinden veya yayından kolayca ve güvenli bir şekilde bütçelerini zorlamadan alışveriş yapmalarına imkan sağlamıştır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek alışveriş sırasında yaşadıkları sorunlar ve sormak istedikleri sorular için Nadir Kitap telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Nadir Kitap çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Kitapların içerikleri, ödemeleriniz ve kargo işlemleri hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz. İdefix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile de benzer şirket olan İdefix şirketine ulaşabilirsiniz.

Nadir Kitap müşteri Hizmetleri Numarası

0212 481 80 85

Nadir Kitap Hakkında

Yorum yapın