N11 Müşteri Hizmetleri İletişim Yolları

N11 çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

N11 Müşteri Hizmetleri Numarası

N11, Mart 2013 yılında ülkemizde yerel bazda çalışmaya başlamış e-ticaret ağı projesidir. Doğuş Grubu ve Güney Kore’nin SK Group ortaklığında hizmete geçmiştir. Bu ortaklık büyük bir elektronik ticaret yatırımı olmuştur ve N11 kısa bir süre içerisinde milyonlarca müşterisine ulaşmayı başarmıştır. Günümüzde sektörde bulunan diğer e-ticaret siteleri arasında en çok müşteri yelpazesi geniş firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

n11

N11 Ürün Çeşitliliği

N11.com, kuruluşundan bu yana geniş ürün yelpazesi ile müşterilere hizmet vermektedir. N11.com üzerinden giyim, ayakkabı, elektronik, ev, yaşam, anne, bebek, kozmetik, kişisel bakım, mücevher, saat, spor, outdoor, kitap, müzik, film, oyun, bilet, tatil, eğlence, otomotiv, motosiklet alanlarında her türlü ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca özel günlerde ziyaretçileri için farklı ve ekonomik fırsatlar ve kampanyalar düzenleyen N11, hem ekonomik hem de kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen e-ticaret siteleri arasındadır. Aynı ürünü satan satıcılar arasında bir kıyaslama yaparak sizlere en uygun fırsatları sunmakta. Mağazanın o ürün hakkında aldığı soru ve yorumları kolay bir şekilde görebilirsiniz. Alacağınız ürünün her türden teknik bilgisine de sahip olabilirsiniz.

Güçlü altyapısı ve ziyaretçi dostu ara yüzü ile bizleri karşılayan N11, kullanıcıya özel yapay zekası sayesinde sizin tercih edebileceğiniz ürünleri karşınıza çıkartır. Akıllı filtreleme özelliği sayesinde alacağınız ürünün hangi fiyatlandırma aralığında olduğunu, mağazanın kalitesine, kargo durumuna ve birçok durumu dilediğinizce seçebilirsiniz. Satın alım işlemlerinizi n11.com ya da N11 mobil mağazacılık uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

N11 Müşteri Destek Hizmetleri

N11.com üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili bir sorun yaşadıysanız N11 müşteri hizmetlerini arayarak yetkililerden destek alabilirsiniz. Sadece ödeme sonrası değil ödeme öncesi de bilgiler almak adına N11 operatörlerine ulaşabilirsiniz.

Müşterilerine kredi/banka kartı ile online olarak ya da kapıda nakit ödeme kolaylıklarını sunan N11.com, müşteri memnuniyeti politikası doğrultusunda hedeflerini belirlemektedir. Eğer siteden satın aldığınız ürünler hakkında bir şikayetiniz varsa ya da iade, değişim gibi bir talepte bulunmak istiyorsanız N11 iletişim numarasını arayabilirsiniz.

N11 çağrı merkezi müşterilere yardımcı olmak için kurulan bir destek platformudur. Firmanın müşteri temsilcisine bağlanarak siparişlerinizle ilgili detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

N11 Müşteri Destek Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 333 0011

 

“N11 Müşteri Hizmetleri İletişim Yolları” üzerine bir yorum

  1. be serefden yoksun mahluklarm, siparis etmis oldugum darbeli matkabi neredeyse iki hafta oldu halen teslim edemediniz. Bor corona virüs tutturmussunuz gidiryorsunuz, Be ahlaksizlar, siz bir telefona dahi yanit veremeyen zavallilar, ben siparisini vermis olduhm ürünün arkasindan kosmak zorunda degilim, ahlaksizliginiz, densizliginiz arsu aleme cikti. Adam olunda bana bir yanit verin telefonum 05414743566.

    Cevapla
Yorum yapın