Muratbey Müşteri İletişim Telefon Numarası

0
363
Muratbey Müşteri İletişim Telefon Numarası
Muratbey Müşteri İletişim Telefon Numarası

Muratbey ürünlerini duyurmadan önce 1965 yılında Eminönü’nde açtığı küçük bir dükkanda süt ürünlerini satan küçük bir esnaftı, işi büyütmeyi düşünen Murat Bey kendi adını marka adı yaptığı “Muratbey” ürünlerini 1992 yılında ilk üretim tesisini açtı. Yapmış olduğu peynirlerin lezzetli ve eşsiz tadının yanında doğal sütten şaheser yaratmayı başardığı için adının duyulması tesadüf değildi. Emeğinin karşılığını alan ve almaya devam eden Muratbey ürünleri sadece Türkiye de değil diğer ülkelerde de adını duyurmayı başarmıştır.
Nielsen’in 2017 – 2018 açıklamalarına göre Muratbey peynirlerinin en yakın rakibine göre iki katından da fazla ürün satmayı başarmıştır.
Ayrıca son iki yılda daha da çok ününü artırmayı başaran Muratbey peynirleri “Özel Peynirler” kategorisinde daha önceden almış olduğu /ödülü hala kaybetmemiş, ödülün sahibi olmaya devam etmektedir.
2008 yılında 60 farklı ülkede adını duyurmayı başaran Muratbey yeni jenerasyona uygun peynir üretirken aynı zamanda “LEZZETİ” ön planda tutmayı ihmal etmemiştir. Yaptığı yeniliklerle, lezzetiyle bizlere ve diğer ülkelerde bizleri gururlandırmayı başarmıştır.
Muratbey peynirlerini başta ABD olmak üzere ; İngiltere, Güney Kore, Kongo, Orta doğu, Türk Cumhuriyetleri ve Balkanlar bu 60 ülkeden sadece birkaçıdır.
300’ ün üzerinde ürün çeşidi olan Muratbey; 30 bine yakın üretim merkezi bulundurmasının yanında günde 700 tona yakın süt ürünlerini işlemiş, Türkiye’de ki 30 bine yakın satış tesislerine kaliteli ürünlerini götürmüştür.
Ayrıca yapmış olduğu burgu peynirlerden dolayı çocukların ilgisi çekmeyi başarmış, annelerin yüzünü güldürmeyi başarmış; lezzetiyle, doğallığıyla yetişkinlerin de ilgi ve beğenisini kazanmıştır.
Muratbey sadece kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün yapmanın dışında doğaya da önem verdiğini bize yaptığı etkinliklerle, göstermiştir.
“Sürdürülebilir Gıda Platformu” üyesi olan Muratbey “Sürdürülebilir bir gelecek için sürdürülebilir gıda” sözleriyle ilkesini belli etmiş ve bunun için diğer markalara, bizlere örnek olmaya çalışmıştır. Muratbey enerji tasarrufu ve üretiminde de aynı zamanda sıfır kimyasal atık hedefi için de çaba sarf etmektedir.

Muratbey Müşteri İletişim Telefon Numarasını her türlü şikayet ve istek için arayabilirsiniz.

Muratbey Müşteri İletişim Telefon Numarası: 0800 219 20 30

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz