Muratbey Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Muratbey Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile 1965 yılında kurulan ve gıda sektörünün önemli firmalarından Muratbey’e ulaşabilirsiniz. Şirket ürünlerini duyurmadan önce 1965 yılında Eminönü’nde açtığı küçük bir dükkanda süt ürünlerini satan küçük bir esnaftı, işi büyütmeyi düşünen Murat Bey kendi adını marka adı yaptığı “Muratbey” ürünlerini 1992 yılında ilk üretim tesisini açtı. Yapmış olduğu peynirlerin lezzetli ve eşsiz tadının yanında doğal sütten şaheser yaratmayı başardığı için adının duyulması tesadüf değildi.

Muratbey Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2022

Emeğinin karşılığını alan ve almaya devam eden ve ürünleri sadece Türkiye de değil diğer ülkelerde de adını duyurmayı başarmıştır. Nielsen’in 2017 – 2018 açıklamalarına göre üretilen peynirlerinin en yakın rakibine göre iki katından da fazla ürün satmayı başarmıştır. Ayrıca son iki yılda daha da çok ününü artırmayı başaran Muratbey peynirleri “Özel Peynirler” kategorisinde daha önceden almış olduğu /ödülü hala kaybetmemiş, ödülün sahibi olmaya devam etmektedir.

2008 yılında 60 farklı ülkede adını duyurmayı başaran şirket yeni jenerasyona uygun peynir üretirken aynı zamanda “LEZZETİ” ön planda tutmayı ihmal etmemiştir. Yaptığı yeniliklerle, lezzetiyle bizlere ve diğer ülkelerde bizleri gururlandırmayı başarmıştır. Peynirlerini başta ABD olmak üzere ; İngiltere, Güney Kore, Kongo, Orta doğu, Türk Cumhuriyetleri ve Balkanlar bu 60 ülkeden sadece birkaçıdır. 300’ ün üzerinde ürün çeşidi olan şirketin; 30 bine yakın üretim merkezi bulundurmasının yanında günde 700 tona yakın süt ürünlerini işlemiş, Türkiye’de ki 30 bine yakın satış tesislerine kaliteli ürünlerini götürmüştür.

Ayrıca yapmış olduğu burgu peynirlerden dolayı çocukların ilgisi çekmeyi başarmış, annelerin yüzünü güldürmeyi başarmış; lezzetiyle, doğallığıyla yetişkinlerin de ilgi ve beğenisini kazanmıştır.
Muratbey sadece kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün yapmanın dışında doğaya da önem verdiğini bize yaptığı etkinliklerle, göstermiştir. “Sürdürülebilir Gıda Platformu” üyesi olan şirket “Sürdürülebilir bir gelecek için sürdürülebilir gıda” sözleriyle ilkesini belli etmiş ve bunun için diğer markalara, bizlere örnek olmaya çalışmıştır.

Muratbey Telefon Numarasını her türlü şikayet ve istek için arayabilirsiniz.

Muratbey Çağrı Merkezi Numarası

0800 219 20 30

Muratbey İletişim

Yorum yapın