Multinet İletişim Numarası 2021

Multinet İletişim Numarası bilgisi sayesinde ülkemizde faaliyet gösteren ödeme şirketi olan Multinet’e kolayca ulaşabilirsiniz. Multinet Türkiye’de yemek ve diğer birçok sektörde hizmet veren karttıdır. İlk olarak 1999 yılında yemek kartıyla hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Türkiye’de ilk kez yemek sektöründe akıllı kart teknolojisini faaliyete geçirmiştir. Daha sonra hediye kartı olarak bilinen MultiGift kartını 2004 yılında  piyasaya sürmüşlerdir.

Multinet İletişim Numarası Nedir?

Aradan geçen zamandan sonra yemek ve hediye kartlarına ek olarak seyahat, konaklama, araç kiralama ve akaryakıt harcamalarınızda geçerli kartları bulunmaktadır. Ayrıca Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. hisseleri 2010 yılında Groupe Cheque Dejenuer tarafından satın alınmıştır. Multinet Up şirketine bağlı olarak hizmetlerini sürdüren Multinet yemek kartı sayesinde birçok üye işyerlerinden bütçenizi zorlamadan kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapmanızı sağlamaktadır. Ürünleri arasında bulunan MultiPetrol bağlı olduğunuz şirkete ait akaryakıt harcamalarınızda, MultiTravel kartı iş seyahatlerinizde kullanabileceğiniz konaklama harcamalarınızda, MultiCar kartını şirketinize ait araçların bakımı ve kiralama hizmetlerinde, Okulnet kartı kampüs içindeki harcamalarınızda ve MultiPass kartı ise şirketin güvenliğini sağlamak amacıyla ve çalışma saatlerinin belirlenmesi konusunda hizmet vermektedir.

Birçok restorant, kafe, akaryakıt ofisleri ve otellere ek olarak üye işyerinde de geçerli Multinet kartlar sayesinde uygun fiyatlarla ve güvenli bir şekilde bakiyenizin yeterli olması durumunda alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Multinet Up ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Multinet müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Bir önceki içeriğimizde Oppo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi paylaşılmıştır.

Multinet Çağrı Merkezi Numarası

444 87 36

Multinet çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere Whatsapp müşteri iletişim telefon numarasını kullanarak da danışabilirsiniz.

Multinet Kampanyalar

Yorum yapın