Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi, Muğla’da yaşayan vatandaşlara hizmet vermek için kurulmuştur. Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi, ilin her geçen gün daha fazla gelişmesini hedefleyen bir kurumdur.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Bünyesinde tamamladığı çok sayıda çalışma olmuştur. Yenice halı sahası, su ürünleri sektörüne yönelik stratejisinin belirlenme projesi, gazeller halı sahası, su ayakizi projesi, ula tenis kortları, karbon ayakizi projesi, datça cumalı halı sahası, dalaman tenis kortu gibi birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Tüm vatandaşın beklentisini ve isteklerini karşılamayı hedeflemiştir. Neredeyse her ilçede hizmet binası bulunmaktadır. Kurulduğundan bu yana hizmet dolu yıllar görmüştür. Tarihe ve miraslara çok önem veren Muğla Büyükşehir Belediyesi, bu değerlerine sahip çıkmaktadır. Belediyeler, şehirler için çok önemlidir. Gelişmelerinde faydalı olmaları gerekir. Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla için en titiz çalışmaları başarılı bir şekilde yapmaktadır. Tüm hizmet sorularınız için Muğla Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Muğla Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefon trafiği söz konusu olduğu zaman en mantıklısı mail yoluyla ulaşmaktadır. Muğla Büyükşehir Belediyesi web sitesinde e-posta adresleri bulunmaktadır. Web sitelerinden öğrenebileceğiniz bazı bilgiler vardır. Hal fiyatları, bilet fiyatları, otobüs tarifeleri gibi bilgiler Muğla Büyükşehir Belediyesi sitesinde yer almaktadır. Diğer tüm belediye hizmetleri, sosyal faaliyetler için Muğla Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Devlet Kurumları kategorimizde benzer kurumların numaralarını bulabilirsiniz.

Muğla Belediyesi İletişim Numarası

444 48 01

Muğla Belediyesi İletişim

Yorum yapın