Motorola Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Motorola Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi sayesinde dünyanın en önemli telekomünikasyon şirketlerinden olan Motorola’ya ulaşabilirsiniz. Motorola, Amerika Birleşik Devletleri’ne ait telefon üretim sektöründe hizmet veren ilk markalardandır. İlk olarak 1928 yılında hücresel ağ sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Motorola markasının Google tarafından 2011 yılında satın alınması sonucunda logosunda değişiklik yapılmasına karar verilmiştir.

Motorola Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Motorola markası ile Google şirketinin ortaklığı ile birlikte Motorola logosuna Google Company eklenerek müşterilerine hizmet vermişlerdir. Aradan geçen zamandan sonra Motorola markasına ait Motorola Mobility adı altında telefon üretim sektöründe hizmet veren şirket Lenovo markasına satılmıştır. Uluslararası alanda ürünleri ile hizmet sağlayan Motorola markası Lenovo adı altında hizmet vermeye devam etmiştir. Türkiye’de Lenovo markasına ait mağaza ve internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Ürünleri arasında bulunan G8 Power, G8, E6, Z2, G5 ve G4 adıyla telefon modellerini satışa sunmuştur. Telefonlarının yanı sıra tablet, projektör, kulaklık, hoparlör, güvenlik kamerası, sarj aletleri ve akıllı saatleri gibi ürünleri sayesinde müşterilerine birçok farklı alanda hizmet vermektedir.

Bütçenizi zorlamadan telefon sahibi olma imkanı sağlayan Motorola markasının birçok farklı özelliği bulunan uygun fiyatlı ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca satış sonrasında da Lenovo markasının Türkiye genelinde bulunan mağazalarının yanı sıra yetkili servisleri ile kolayca ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Lenovo markasına bağlı olan Motorola müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Motorola çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. ,

Motorola Telefon Numarası

0212 467 01 22

Bir önceki içeriğimizde ise Reeder İletişim Numarası bilgisi aktarılmıştır.

Yorum yapın