Morhipo Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet firmaları arasında yer alan Morhipo’ya herhangi bir sorun anında Morhipo Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisinden ulaşabilirsiniz.

İnternetten alışverişin hızla arttığı bu dönemde birçok kişi artık kıyafetlerini online olarak satın almaktadır. Morhipo sitesi de bu alışveriş platformlarından birisidir. Tam olarak 2011 senesinde hizmet vermeye başlayan Morhipo, Boyner Holding bünyesi içerisinde yer almaktadır.

Morhipo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Hizmet vermeye başladığı andan itibaren kısa bir süre içerisinde büyük bir ziyaretçi sayısına erişen Morhipo modaya hem yön veren hem de en çok tercih edilen platformlardan birisi olmuştur. Erkek, kadın, çocuk, ev & yaşam, kozmetik, spor gibi kategoriler üzerinden satış yapmakta olan Morhipo, mağazaya gitmenize gerek kalmadan siparişinizi tek bir tuşla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim ediyor. Hem ürün çeşitliliği hem de uygun fiyatlı olması ile adından sık sık bahsettiren Morhipo aynı zamanda ziyaretçileri için sık sık indirim günleri düzenlemektedir. Morhipo’nun resmi internet sitesine girerek firmanın düzenlediği kampanyaları görebilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetine oldukça önem veren firmaya aynı zamanda Morhipo müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilir ve sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Morhipo sitesi, müşterilerinin istek ve önerilerine cevap verebilmek için Morhipo çağrı merkezini oluşturmuştur. Eğer internet sitesinden alışveriş yaptıysanız ve ürünün iade & değişim gibi bir talebinde bulunmak istiyorsanız bunu Morhipo iletişim numarasını arayarak dile getirebilirsiniz. Ayrıca Morhipo üzerinden verdiğiniz siparişlerin kargosunun nerede olduğunu öğrenmek için de müşteri yetkilisini arayabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekte olan çağrı merkezi yetkilileri müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmak için çalışmaktadır.

İnternet Siteleri kategorimizde Morhipo benzeri şirketin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Morhipo Çağrı Merkezi Numarası

0850 222 30 90

Morhipo İletişim Formu

Yorum yapın